Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku
Prekė sėkmingai pridėta į Jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Viso
Jūsų krepšelyje yra 0 produktų. Jūsų pirkinių krepšelyje yra 1 produktas.
Viso produktų
Siuntimas  Planuojama išsiųsti
Viso
Tęsti apsipirkimą Apmokėti
Kaip Išsirinkti Sužadėtuvių Žiedą?
Paskelbė     2018-01-24 16:27:22    0Komentarai
Kaip Išsirinkti Sužadėtuvių Žiedą?ANT KURIOS RANKOS NEŠIOTI SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDĄ?Iš tikrųjų teisingo atsakymo nėra. Galvojant ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į patogumą. Tačiau nuo senųjų laikų tikima, jog sužadėtuvių žiedą reikią nešioti ant kairės rankos bevardžio piršto.

Senovės egiptiečiai tikėjo, kad būtent šitame piršte yra vena, kuri keliauja tiesiai į širdį, kuri vėliau imta vadinti "Meilės Vena", o apskritos formos jiems simbolizavo amžinybę, todėl senovės Egipte poros apsikeisdavo pintų nendrių žiedais.

Tuo tarpu senovės romėnai savo gyvenimo moteriai dovanodavo auksinį žiedą, skirtą dėvėti per vestuvių ceremoniją ir šventes, o žiedą iš geležies ir bronzos ji nešiodavo namuose, kaip ištikimybės simbolį. Romėnai tikėjo, jog žiedas skleidžia energiją per meilės veną ir užkerta kelią merginai dairytis į kitus vyrus.

Bevardis pirštas šiuolaikinėje visuomenėje atskleidžia žmogaus šeimyninę padėtį ir leidžia kitiems matyti jo įsipareigojimus. Tai svarbus amžinos meilės, pažado ir ištikimybės simbolis, na o brangakmenis žiedo centre tai tarsi langas į kitą, dar nepžintą, kupiną staigmenų, meilės ir pasižadėjimų pasaulį.

DEIMANTŲ NAUDOJIMAS SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUOSEDeimantai sužadėtuvių žieduose buvo pradėti naudoti pakankamai vėlai. Pirmasis brilianto panaudojimas paliudytas 1477-iais kai Austrijos kunigaikštis Maximilian'as pasipiršo savo išrinktajai Marijai įteikdamas žiedą su deimantais inkrustuota raide "M".

Viduramžių laikais populiarumą įgijo žiedai su graviruotomis poemomis žiedo vidinėje pusėje. Tai buvo įvairūs meilės prisipažinimai ar gražūs romantiški posakiai, ištraukos iš rašytinių kūrinių.

Viskas pasikeitė, kai 1880-iais metais buvo atrastas deimantų šaltinis Pietų Afrikoje. Visą dešimtmetį Cecil Rhodes kontroliavo beveik 90% viso pasaulio deimantų produkcijos ir visą sužadėtuvių juvelyriką dalinai pavertė marketingu. Pasibaigus Didžiajai Depresijai, reklamos agentūra "N.W. Ayer & Son" išplatino mums dabar visiems puikiai pažįstamą posakį "Diamonds are forever" (liet. Deimantai yra amžiams) ir tuo paskatino vyrus išleisti dviejų mėnesių algą šiam įstabaus grožio brangakmeniui. Jau 1940-iais sužadėtuvių žiedai tapo perkamiausia preke viso pasaulio juvelyrinėse parduotuvėse.

SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDŲ TIPAIKLASIKINIS

Klasikinis sužadėtuvių žiedas, dar kitaip žinomas kaip “solitaire” stiliaus žiedas, puikiai tiks merginoms mėgstančioms klasiką bei subtilumą. Šie žiedeliai dažniausiai yra su vienu centruotu deimantu ar kitu brangakmeniu, be jokių kitų šoninių akmenų. Išskirtinumo žiedui prideda jo kasta. Tai gali būti 4-ios ar 6-ios kojelės, įmantrūs metalo raizginiai, brangakmenis gali būti įsriegtas į patį žiedą arba kasta gali būti įvairių formų: V, U ar neti širdelės formos. Klasikiniai sužadėtuvių žiedai šiuo metu yra populiariausi rinkoje.

MODERNUS

Ar jūsų mergina vertina modernumą ir domisi mada? Tuomet ieškokite įmantresnių ir netradicinių formų sužadėtuvių žiedų. Ekspermentuokite ir su brangakmeniais: alternatyva deimantams gali tapti mėlynieji ar bespalviai topazai, taip pat dūminiai kvarcai, safyrai, smaragdai ar rubinai.

HALO

Jeigu mergina mėgsta spindėti ir žavėti jai labiausiai tiks efektingas halo stiliaus sužadėtuvių žiedas. Centrinis brangakmenis šio tipo žieduose yra labiau iškeltas į viršų ir aplink jį pavé stiliumi inkrustuoti smulkesni deimantai taip priversdami pagrindinį akmenį spindėti labiau ir vizualiai atrodyti didesniu.

TRIJŲ AKMENŲ

Alternatyva klasikinio tipo sužadėtuvių žiedams gali būti trijų akmenų stiliaus žiedai. Visi trys akmenys dažniausiai būna vienodo dydžio arba vidurinysis šiek tiek didesnis už kitus du šoninius. Akmenys taip pat gali būti ne vienos rūšies.

AMŽINYBĖS

Šio tipo sužadėtuvių žiedai panašūs į vestuvių metinėms dovanojamus amžinybės žiedus, pilnai inkrustuotus brangakmeniais. Skirtumas toks, jog tokio tipo sužadėtuvių žiedas turi pagrindinį akmenį. Jei jūsų draugė mėgsta gamtą ar aktyvią veiklą, toks žiedelis ją tikrai pradžiugins, nes juose pagrindinis akmuo statomas šiek tiek žemiau, kad netrukdytų džiaugtis aktyvia veikla.

SKELTAS

Tai modernaus tipo žiedas, kurio lankelis prie pagrindinio akmens išsišakoja į dvi dalis. Pagrindinis akmuo gali būti ir halo stiliaus, ir klasikinis briliantinis ar princesės briaunavimo. Tai žiedas, kuris tikrai nustebins Jūsų myimąją!

DVIGUBAS

Šio tipo žiedai dažnai vadinami nuotakos komplektu, todel kad apatinę žiedo dalį sudaro vestuvinis žiedas, kuris gali būti inkrustuotas brangakmeniais, o viršutinė žiedo dalis dažnai būna sužadėtuvių žiedo tipo. Šis žiedelis puikiai tinka tiek sužadėtuvėms tiek vestuvėms.

VINTAGE

Jeigu Jūsų išrinktoji mėgsta romantiką ir vintažinius dalykėlius, siūlome rinktis vintage stiliaus sužadėtuvių žiedą. Šie žiedai būna kupini raizginių aplink žiedo kastą su daug smulkių detalių ir primena senuosius romantiškus laikus.

Kad ir kaip bebūtų, šiuo metu populiariausi sužadėtuvių žiedai rinkoje yra žiedai su briliantais. Šis akmuo simbolizuoja meilės stiprybę ir amžinybę. Pats žodis kilęs iš graikiško žodžio "adamas" - nenugalimasis. Deimantas - kupinas energijos akmuo, kuris sustiprina harmoniją ir porų tvirtumą bei pasitikėjimą. Tai akmuo, kurio nereikia įkrauti ir jis mėgsta būti nešiojamas, todėl po sužadėtuvių žiedelio tikrai nederėtų paslėpti stalčiuje, jį patartina nešioti net ir po vestuvių, priderinus kartu su vetuviniu žiedu. Tai Jūsų pažadas mylimajam, jog mylėsite visą gyvenimą. Po sutuoktuvių, turėsite net du simbolius, įrodančius Jūsų meilę bei ištikimybę ir visi matys kad esate susieti amžinais santuokos saitais.

JAU ŽINOTE, KOKĮ ŽIEDĄ DOVANOSITE, TAČIAU DVEJOJATE KOKĮ DYDĮ PASIRINKTI? ŠTAI KELETAS BŪDŲ:Jeigu Jūsų mergina jau turi žiedelių kolekciją, papraščiausias būdas būtų išmatuoti žiedo skersmenį. Matuokie tik vidinį žiedo skersmenį milimetrų tikslumu. Gautas diametras milimetrais ir bus Jūsų draugės žiedo dydis.

Jeigu Jūsų mergina iki šiol nenešiojo žiedų, išsikirpkite popierinę juostelę ar paimkite siūlą ir apvyniokite juostelę aplink pirštą, ant kurio bus nešiojamas žiedas. Stenkitės nepalikti jokių tarpelių, suveržkite juostelę kuo stipriau, nes tai gali lemti paklaidą. Atsižymėkite vietą, kurioje juostelė susijungia ir pamatuokite ilgį liniuote. Gautas skaičius bus žiedo apskritimo ilgis, tad Jums tereikia jį padalinti iš skaičiaus π (3.14). Štai Jūs ir turite tinkamą žiedo dydį!

Jeigu nepavyksta šių metodų panaudoti paslapčia ir galvojate kad nebeliks staigmenos, siūlome Jums šį variantą. Jeigu mergina turi žiedų, paimkite vieną iš jų ir užsimaukite jį ant savo mažojo piršto. Įsidėmėkite vietą iki kurios jis Jums tinka ir užsukite į AUKSO SALA saloną, kuriame atrinksime tinkamą žiedelį ir išmatuosime jį specialiu matuokliu. Vis dėl to nepamirškite, jog šis būdas gali būti ir nelabai tikslus, todėl į saloną siūlome atsinešti ir merginos žiedelį.

Turėdami merginos žiedą dydį galite sužinoti ir neišėję iš namų. Internetinė svetainė https://findmyringsize.com/ padės Jums tai padaryti. Jums tereikės merginos žiedo bei kortelės (tai gali būti standartinė nuolaidų ar kreditinė kortelė).

Jeigu nė vienas iš būdų Jums neatrodė priimtinas, siūlome rinktis žiedą tarp 16 ir 17 dydžių, jie šiuo metu patys populiariausi. Kilus dydžio netikslumams, auksinį žiedą Jums padidins ar pamažins artimiausioje juvelyrų dirbtuvėje. Atminkite, kad matuojant žiedo dydį visais nurodytais būdais galima 1-2 mm paklaida.

Tuo metu, kai jau esate pasiruošęs perkelti Jūsų įsipareigojimus į kitą lygmenį, norite būti tikras, jog kiekviena detalė bus tobula. Juk Jūsų gyvenimo moteris svajoja apie šią akimirką nuo mažų dienų. Taigi, svarbiausia detalė - sužadėtuvių žiedas. Atrodytų viskas paprasta, tereikia susirasti fizinę juvelyrinę parduotuvę arba paieškoti žiedų internete ir turėti pinigų, tiesa? Tačiau pradedant žiūrėti į galybę žiedų, kurie yra skirtingų stilių, deimantai skirtingų formų bei dydžių, svyruojančios kainos o ką ir bekalbėti apie deimantų charakteristikas (dar kitaip - 4C) - galite suprasti, jog tam reikalingas šioks toks pasiruošimas.

Faktas, jog deimantai niekuomet nepinga. Pagal 2016-ųjų metų statistiką, briliantai per metus pabrango apie 3% ir 21% per penkis metus. Matant tokius skaičius, iškyla klausimas, kiek gi derėtų išleisti sužadėtuvių žiedui, tačiau teisingo atsakymo nėra. Tai labai asmeninis dalykas, ir tikrai nederėtų įklimpti į paskolas dėl šio sprendimo. Vertėtų atkreipti dėmesį į savo biudžetą ir atrasti optimaliausią variantą. Lietuvoje vyresni vyrai yra linkę išleisti daugiau pinigų, tuo tarpu jaunesni vaikinai ieško pigesnių variantų. Na o pavyzdžiui Jungtinėse Amerikos Valstijose yra paplitusi tradicija, jog sužadėtuvių žiedui derėtų išleisti dviejų mėnesių atlyginimą. Tačiau tai tik puiki reklaminė kampanija prasidėjusi iškart po Antrojo Pasaulinio Karo. Mūsų požiūriu suma - ne pagrindinis faktorius, kur kas svarbiau Jūsų jausmai gyvenimo moteriai ir nepamirštama atmosfera įvykio metu, juk sužadėtuvių diena paliks įspūdį visam gyvenimui! Tikrai nederėtų pirmuosius sužadėtuvių metus svarstyti kaip išsimokėti skolas už sužadėtuvių žiedą.

Pačioje pradžioje svarbiausia nusistatyti reikiamą biudžetą. Jums gali padėti įvairios internetinės platformos, vadinamos sužadėtuvių žiedų skaičiuoklėmis. Programa surenka informaciją apie Jūsų pajamas, gyvenimo būdą, pomėgius ir vidutiniškai paskaičiuoja, kiek Jums derėtų išleisti sužadėtuvių žiedui. Tačiau tą pasidaryti galite ir patys nusistatę prioritetus: ar Jūs ieškote aukštos kokybės deimanto? Ar Jūs esate linkę paaukoti deimanto skaidrumą vardan nupirkti merginai šiek tiek didesnį briliantą? Ar Jūs norite įsigyti paprastą klasikinį žiedelį su smulkesniu brangakmeniu arba žiedą inkrustuotą dideliu kiekiu briliantų tačiau prastesnės kokybės?

Štai keli faktoriai padėsiantys Jums apsispręsti:

Jūsų finansinė situacija. Atidžiai peržiūrėkite savo pajamas bei išlaidas. Ar galite iškart skirti pilną sumą sužadėtuvių žiedui? Ar Jums palankesnis išsimokėjimo būdas? Persižiūrėkite savo ateities planus ir pasitikslinkite ar mokėjimas kas mėnesį už žiedelį nepakenks Jūsų biudžetui.

Ko tikisi Jūsų partnerė? Jei jau esate pasiruošęs žengti šį žingsnį, turėtumėte numanyti, apie kokio tipo žiedelį Jūsų draugė svajoja arba koks žiedas labiau tiktų prie Jūsų merginos stiliaus. Jei dar to nežinote, dabar pats metas! Jūsų, kaip vyro, pagrindinis tikslas išrinkti tokį žiedą, kuriuo partnerė didžiuosis ir puikuosis, nekreipiant dėmesio į kainą. Pasikalbėkite su jos draugėmis arba išeikite pasivaikščioti po parduotuves, galbūt ji Jums duos užuominų. Atkreipkite dėmesį į savo ankstesnes dovanas, jei dovanojote juvelyriką, kas jai patiko o kas ne. Galbūt ji Jums jau paliko užuominų namuose pavyzdžiui palikdama atverstą žurnalą su žiedų reklaminėm nuotraukom, o gal minėjo apie gražų naują žiedą, kurį gavo jos draugė?

Žiedo reikšmė. Dažniausiai žiedas, kuris atspindi Jūsų merginos asmenybę, yra šimtą kartų geriau nei didžiausias pasaulio deimantas. Gal Jūsų partnerei net nepatinka bespalviai briliantai? Drąsiai ekspermentuokite ir su kitais brangkameniais. AUKSO SALA internetinėje parduotuvėje bei salonuose rasite sužadėtuvių žiedų ir su topazais, dūminiais kvarcais, smaragdais, rubinais ar safyrais.

KAIP SUTAUPYTI PERKANT SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDĄ?Visų pirma, rinkites apsipirkinėjimą internetu. Galite apsilankyti juvelyrkos salonuose, apžiūrėti žiedus, tačiau AUKSO SALA internetinėje parduotuvėje viską rasite pigiau nei mūsų salonuose, dėl mažesnių išlaikymo kaštų. Be to, žiedus galėsite rinktis ramiai, netrukdomas aplinkinių žmonių. Taip pat, žiedą galite individualizuoti. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pats pasirinkti aukso spalvą bei siūlomus briliantus, kuriuos turime šiuo metu ir mūsų juvelyras pagamins žiedą per 5 darbo dienas. Jums tereikės pradžioje pervesti nurodytą užstatą, o pagaminus žiedą mes Jums atsiųsime likusią sumos dalį. Mūsų juvelyras viską gamina rankomis, todėl visiškai tikslios kainos nurodyti negalime, nes gaminio svoris gali turėti paklaidą. Tačiau atsižvelgę į Jūsų nurodytą norimą žiedo dydį, aukso prabą bei spalvą ir diemanto charakteristikas mes Jus informuosime apie apytikslią gaminio kainą, tiesiog raštelkite mums žinutę mūsų svetainėje.

Nesivaikykite labai didelių dydžių deimantų. Atkreipkite dėmesį, nors 1-o karato (0.2 gr) deimantas skamba labai prabangiai, tačiau deimantas sveriantis 0.97-is karato yra žymiai pigesnis, o dydžių skirtumas plika akimi visiškai nepastebimas.

Išsianalizuokite pasaulinius 4C deimantų vertinimo kriterijus. Jūs nenorite sutaupyti pasirinkdami prastesnio briaunavimo deimantą, nes šis faktorius lemia deimanto žvilgesį. Anot Amerikos Gemologų Draugijos, palyginus mažesnį bet labai gero briaunavimo deimantą su didesniu, prastesnio briaunavimo deimantu - mažesnysis atrodys didesnis. Taupykite pasirinkdami galbūt mažesnio skaidrumo ar prastesnės spalvos briliantą, bet negailėkite deimanto briaunavimui - taip tikrai sutaupysite savo lėšų.

Galite atmesti klasikinius sužadėtuvių žiedus, nes į juos dažniausiai statomas didelis brangakmenis. Rinkitės stilingą ir modernų žiedą su mažesniais šoniniais briliantais arba halo tipo žiedą, su mažesniu centriniu akmeniu aplink kurį inkrustuoti dar mažesni deimančiukai, taip priverčiant centrinį akmenį atrodyti didesniu.

Mūsų parduotuvėje visi gaminiai su deimantais ir kitais brangakmeniais yra sertifikuoti Lietuvos Probavimo Rūmų ir kiekvienam gaminiui yra priskirtas lapelis su visa brangakmenių charakteristika. Tai labai svarbu renkanti žiedą internetu, nenorint pakliūti ant nepatvirtintų perpardavinėtojų. Mūsų kompanija turi jau 23-ų metų pasitikėjimą ir patirtį, todėl mes Jūsų tikrai nenuvilsime, tačiau maloniai prašome susipažinti su mūsų pirkimo bei pardavimo taisyklėmis, gaminių grąžinimo sąlygomis ir apmokėjimo bei pristatymo būdais.

Jeigu vis tik jaučiate, jog dar negalite sau leisti sužadėtuvių žiedo, tam yra puiki alternatyva - pažado žiedas. Jų kainos yra daug pigesnės, dažniausiai žiedai būna su cirkoniais ir šių dienų visuomenėje tai yra ženklas jog Jūsų santykiai labai rimti ir artėja link sužadėtuvių. Pažado žiedus galima dovanoti po tam tikro draugystės laiko, taip parodant merginai Jūsų ateities ketinimus ir požiūrį į gyvenimą kartu.

KIEK VYRAI LIETUVOJE IŠLEIDŽIA SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAMS?AUKSO SALA salone vyrai sužadėtuvių žiedams dažniausiai išleidžia nuo 200€ iki 500€. Svarbiausia nepamiršti, jog kokybiškas briliantas tai puiki investicija ir laikui bėgant jo kaina tik auga. O dar nuostabiau yra sužadėtuvių metu matyti savo merginos šypseną, kuri yra verta milijonų.

4C - DEIMANTŲ VERTĖS NUSTATYMO SISTEMADeimantas - kiečiausias natūralus mineralas pagal Moso skalę įvertintas 10 balų. Deimanto cheminė sudėtis tai kristalinė anglies modifikacija veikiama aukšto slėgio. Šis brangakmenis yra atsparus rūgštims ir šarmams. Sudegti jis gali tik ore prie 800°C temperatūros. Jie dažniausiai randami gamtoje, vandens suneštose įvairių akmenų atlaužose ir jų energetika yra begalo švari ir tyra. Deimantas, nušlifuotas tam tikru būdu išgaunant nemažiau nei 57-ias briaunas tampa briliantu.

DEIMANTŲ FORMATaigi, briliantais vadiname deimantus su 57-is briauniomis. Deimantai gali būti įvairiausių formų, tačiau dažniausiai prekyboje sutinkamos yra šios:

Apvalus

Kvadratas arba Princesė

Ovalas

Taisyklingas stačiakampis

Kvadratas arba stačiakampis su nukirstais kampais kitaip, Antikinis

Aštuonkampis

Ovalas su smailėjančiais galais kitaip, Markizė arba Valtelė

4C - DEIMANTŲ VERTINIMO KRITERIJAIPasaulinėje deimantų pramonėje taikoma visiems vienoda 4C deimantų vertinimo taisyklė, lemianti diemanto vertę:

Briaunavimas (angl. Cut)

Švarumas (angl. Clarity)

Spalva (angl. Color)

Karatai (angl. Carat)BRIAUNAVIMASTai yra bene pati svarbiausia deimanto charakteristika, dar kitaip vadinama išpjovimu ar šlifavimu. Visuomet rekomenduojama rinktis kuo geresnį briaunavimo vertinimą. viso to priežastis: nė viena kita charakteristika neturi tokios įtakos deimanto žvilgesiui. Prasčiau briaunuotas deimantas praranda nemažą dalį sklindančios šviesos, todėl dingsta spindesys.

Rinkoje pardavinėjami 5-ių tipų briaunavimo deimantai:

Idealus briaunavimas. Tokie deimantai sudaro apie 3% visų parduodamų deimantų. Šie deimantai maksimaliai idealiai atspindi šviesą patenkančią į deimantą.

Labai geras briaunavimas. Tokie deimantai sudaro apie 15% visų parduodamų deimantų. Šie deimantai atspindi beveik tiek pat šviesos kaip ir idealaus pjūvio deimantai, tačiau yra pigesni už idealaus pjūvio deimantus.

Geras briaunavimas. Tokie deimantai sudaro apie 25% visų parduodamų deimantų. Šie deimantai atspindi mažiau šviesos nei į juos patenka ir yra žymiai pigesni už pastaruosius.

Vidutinis briaunavimas. Tokie deimantai sudaro apie 35% visų parduodamų deimantų. Šie deimantai taip pat atspindi mažiau šviesos, bet yra laikomi kokybiškais ir optimaliausiu variantu renkantis papuošalus.

Blogas briaunavimas. Tokie deimantai sudaro apie 22% visų parduodamų deimantų. Šie deimantai labai blogai atspindi šviesą ir beveik išvis nespindi.

ŠVARUMASDeimanto švarumas arba kitaip, skaidrumas - dar viena deimantų vertinimo charakteristika. Kadangi deimantas yra natūralus mineralas, dauguma jų randama gamtoje jau su intarpais arba natūraliais įskilimais, tačiau šie intarpai nematomi plika akimi. Deimantai yra vertinami tam tikra metodika ir ja remiantis jam suteikiama švarumo kokybę atitinkantis vertinimas:

FL arba IF. Nepriekaištinga. Tai reiškia, jog deimantas neturi jokių vidaus ar išorės trūkumų, tačiau šie deimantai yra labai reti.

VVS1 ir VVS2. Labai, labai maži pažeidimai ar intarpai. Tai yra puikios kokybės deimantai, kurių intarpų neįmanoma įžvelgti net 10 kartų padidinus.

VS1 ir VS2. Labai maži intarpai. Šių deimantų defektai nėra matomi plika akimi, tačiau įžvelgiami padidinus juos 10 kartų, todėl jie yra pigesni už VVS kategorijos deimantus.

SI1 ir SI2. Nežymūs intarpai. Tai gera deimantų vertė, tačiau intarpus galima įžvelgti pro padidinamąjį stiklą.

I1. Intarpai. Šios kategorijos deimantai turi intarpus, tačiau jie ne visuomet matomi plika akimi. Tuo tarpu kategorijų I2 ir I3 deimantai turi intarpus matomus plika akimi be padidinamojo stiklo.

SPALVAEW+ arba D. Visiškai bespalvis aukščiausios spalvos klasės deimantas.

EW arba E. Spalva gali būti matoma tik ekspertų. Išskirtinai baltas deimantas.

RW+ arba F. Beveik bespalvis deimantas. Spalva gali būti matoma tik ekspertų.

RW arba G. Beveik bespalvis deimantas arba reta balta spalva, kuri gali būti matoma tik ekspertų.

W arba H. Puikios vertės deimantais, kuriuose spalvą sunku pamatyti. Optimaliausas geros kokybės pasirinkimas.

STW arba I-J. Geros vertės deimantas su šiek tiek pastebima spalva.

TW arba K-L. Neblogos vertės deimantas su nežymiai pastebimu atspalviu.

TC arba M-Z. Mažos vertės deimantas su matomu atspalviu.

KARATAIKaratas tai yra deimanto svoris. Vienas karatas yra lygus 0.2 gramo. Deimanto svoris yra vienas iš pagrindinių veiksnių nustatant deimanto kainą, kuo svoris didesnis tuo deimantas brangesnis. Taigi, kaina už deimanto karatą yra puikus būdas palyginti panašių deimantų vertę.

Sužadėtuvės - amžinos meilės ir ištikimybės gestas. Atminkite, tobulos sužadėtuvės matuojamos ne pinigų suma, o tyrais jausmais. Tai labai intymi dviejų žmonių proga, kuri veda į tobulą ir amžiną santuokinį gyvenimą.

Palikti atsakymą

* Vardas:
* El. paštas: (nepaviešinta)
   Svetainė: (Svetainės url suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą