Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

uždaryti

Gimtadienio sveikinimai: gražūs ir originalūs palinkėjimai

Gimtadieniai – tai ypatingos progos, pasitaikančios kartą per metus ir žyminčios dar vieną gyvenimo kelio etapą. Tai – metas apmąstyti praėjusius metus, kurti ateities planus ir švęsti gyvenimo dovaną. Jei ieškote unikalaus būdo išreikšti meilę ir prisirišimą jubiliatui, kodėl gi nepridėjus šiai progai blizgesio gražiu juvelyriniu dirbiniu? O kartu parengėme negirdėtų ir nuoširdžių gimtadienio sveikinimų kolekciją, leisiančią Jūsų artimiesiems pasijusti ypatingais ir vertinamais. Nesvarbu, ar pageidaujate trumpos žinutės, ar nuoširdaus eilėraščio, tikrai kažką išsirinksite iš šio sąrašo!

Trumpi gimtadienio sveikinimai

Linkiu tokios pat ypatingos, kaip ir Tu, dienos!

***

Sveikinu išgyvenus dar vieną kelionę aplink saulę!

*** 

Kaip retas brangakmenis, su kiekvienais metais spindi vis ryškiau. Su gimtadieniu!

*** 

Tegul Tavo gimtadienis būna kerintis kaip meno kūrinys ir spindintis kaip deimantas!

*** 

Linkiu Tau gimtadienio, kupino meilės, juoko ir viso pasaulio spindesio!

*** 

Tegul šią ypatingą dieną išsipildo visi Tavo norai! 

Negirdėti sveikinimai gimtadienio proga

Gyvenimas – kaip saldainių asorti dėžutė. Niekada nežinai, su kokiu įdaru saldainį ištrauksi. Linkiu ištraukti tik skaniausius gyvenimo „saldainius“. Su gimtadieniu!

***

Gimtadienis yra tarsi perlas. Jis primena mums apie grožį, kylantį iš vidaus. Sveikinimai!

***

Sveikinu su gimtadieniu žmogų, visada peržengiantį ribas, laužantį taisykles ir išdrįstantį būti kitokiu. Tegul šis gimtadienis būna Tavo kūrybinės dvasios šventė!

*** 

Te Tavo gimtadienis būna tarsi meno kūrinys – džiaugsmo, meilės ir įkvėpimo šedevras, paliečiantis visų jį patyrusių žmonių širdis!

***

Sakoma, kad gyvenimas – tai kelionė, bet Tau jis labiau primena nuotykį. Tegul ši diena būna pašėlusio naujo nuotykio, kuris palieka be kvapo ir džiugina, pradžia!

gimtadienio sveikinimai

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai 

Tavo ypatingą dieną noriu, kad žinotum, jog esi vienintelis brangakmenis, man reikalingas gyvenime! 

***

Man nereikia žemėlapio, kad rasčiau lobį, kai šalia turiu Tave. Su gimtadieniu!

***

Tu spindi ryškiau nei bet koks brangakmenis ir kasdien džiugini mano širdį. Laimingo gimtadienio!

*** 

Gimtadienio proga noriu, kad žinotum, kiek daug man reiški. Tu esi mano gyvenimo šviesa ir esu dėkingas, kad Tave jame turiu!

*** 

Laikas gali praeiti, bet mano meilė Tau niekada neišblės. Tegul šis gimtadienis primena, kaip Tave myli ir brangina visi, Tave pažįstantys!

***

Dėl Tavęs tikiu tikra meile, gerumu, užuojauta ir viskuo, dėl ko verta gyventi. Su gimtadieniu!

***

Šiandien ne tik Tavo gimtadienis, tai diena, kai reikia švęsti visus nuostabius dalykus, darančius Tave neįtikėtinu žmogumi. Tegul ši diena būna kupina viso džiaugsmo ir laimės, kurių nusipelnei!

*** 

Tavo gimtadienio proga noriu išreikšti gilią padėką už tai, kuo praturtinai mano gyvenimą. Ačiū už meilę, gerumą ir nepalaužiamą palaikymą gerais bei blogais laikais! 

*** 

Tavo draugystė yra tikra dovana, ir esu dėkingas už visus prisiminimus, kuriais dalijamės. Tegul Tavo gimtadienis būna mūsų ryšio ir visų neįtikėtinų nuotykių, laukiančių ateityje, šventė!

***

Tegul ši nuostabi diena atneša daug šypsenų ir linksmo juoko, o visi ateinantys metai tebūna Tau ypatingi, nešantys tik gėrį bei laimę. Su gimimo diena!

*** 

Tu turi auksinę širdį, ir man pasisekė, kad ją pažįstu. Ačiū, kad esi meilės, gerumo ir dosnumo pavyzdys. Su gimtadieniu, brangus drauge!

***

Tavo buvimas mano gyvenime yra neišmatuojama palaima. Tegul Tavo gimtadienis primena visus gyvenimus, kuriuos palietė, ir visas širdis, kurias sušildė Tavo meilė!

*** 

Tu esi mano gyvenimo saulė, ir aš dėkingas už šią šilumą bei šviesą. Tegul Tavo gimtadienis būna viso grožio ir džiaugsmo, kurį neši pasauliui, šventė! 

grazus gimtadienio sveikinimai

Įkvepiantys gimtadienio sveikinimai

Gimtadienio proga prisimink neįtikėtiną stiprybę, slypinčią Tavyje. Tu pasieksi didžių dalykų!

*** 

Netiesa, kad žmonės nustoja svajoti, nes pasensta. Žmonės pasensta tada, kai nustoja svajoti. Tad gimtadienio proga linkiu Tau daug ir ypatingų svajonių! 

***

Kiekvienas gimtadienis – tai proga pradėti viską iš pradžių, užsibrėžti naujus tikslus ir dar aistringiau siekti svajonių. Linkiu, kad šią ypatingą dieną gautum visą reikiamą įkvėpimą! 

*** 

Gyvenimas – tai kelionė, o Tavo gimtadienis žymi dar vieną žingsnį į priekį. Ir toliau auk, mokykis bei įkvėpk aplinkinius savo nepalaužiama dvasia!

*** 

Tegul šiandien viskas būna gardu, dosnu ir linksma! Tegul viduje ir toliau liepsnoja tas nenuilstantis bei vis pirmyn vedantis ieškojimo ir atradimo jausmas! Siunčiu nuoširdžiausius sveikinimus gimimo dienos proga! 

*** 

Pasaulis yra geresnis, nes jame esi Tu. Tegul šis gimtadienis būna visų nuostabių dalykų, kuriuos pasiekei, ir visų neįtikėtinų dalykų, kuriuos dar pasieksi, šventė!

*** 

Esi puikus pavyzdys, ką reiškia gyventi visavertį gyvenimą. Tegul šis gimtadienis primena, kaip Tave myli ir Tavimi žavisi visi, Tave pažįstantys!

***

Nepaprastą žmogų sunku surasti, sunku prarasti ir neįmanoma pamiršti. 

Tas nepaprastas žmogus esi Tu! 

Kai sieki savo tikslų ne taip svarbu, ką gauni. 

Svarbiausia, kuo tampi, jų siekdamas.  

Ir toliau išlik tokiu ypatingu žmogumi, einant link gyvenimo tikslų. Su gimtadieniu! 

Gimtadienio eilėraštukai

Kaip deimantas,

Tu spindi ryškiau už viską aplinkui.

Tavo širdis tyra, Tavo siela dora,

Tegul šis gimtadienis būna nuostabus kaip pats Tu! 

*** 

Su gimtadieniu, brangiausias drauge,

Tegul diena būna šviesi iki pat pabaigos,

Tu esi mano gyvenimo spindesys,

Linkiu Tau džiaugsmo ir jokių barnių! 

*** 

Su kiekvienais metais

Tu tampi vis brangesnis ir mielesnis.

Šią ypatingą dieną

Linkiu Tau visokeriopos meilės!

*** 

Visko buvo skriejančiose metų dienose

Ir daug dar visko bus priešakyje...

Šitaip sukasi gyvenimo ratas dideliu greičiu;

Linkiu, kad jis būtų dosnus gražių patirčių.

Šviesios ir meilės kupinos gimimo dienos! 

Gimtadieniai – puikus metas parodyti artimiesiems, kiek daug jie Jums reiškia. Nesvarbu, ar parašysite porą nuoširdžių sakinių, ar sentimentalų eilėraštį, nėra geresnio būdo išreikšti meilę ir dėkingumą, kaip gimtadienio palinkėjimas. Paverskite šią ypatingą dieną tokia, kurią prisiminsite amžinai!

Palikite komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis