Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

uždaryti

Privatumo politika

Ši Privatumo politika (toliau - Politika) kartu su auksosala.lt tinklapio naudojimo taisyklėmis auksosala.lt/lt/pirkimo-salygos reglamentuoja klientų/lankytojų (toliau - Vartotojas) naudojimąsi UAB „Aukso Sala“ (toliau - Bendrovė) interneto svetaine. 

Šioje Politikoje pateikiama informacija apie tai kaip  Bendrovė renka, naudoja, saugo ir tvarko Vartotojo asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šią Politiką prieš pradedant naudotis auksosala.lt paslaugomis. Registruodamiesi ir atlikdami užsakymus Bendrovės interneto svetainėje, turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Politiką bei Pirkimo sąlygas ir sutinkate besąlygiškai jų laikytis.

Jeigu Jūs nesutinkate su šia Politika ir/ar Pirkimo sąlygomis, rekomenduojame nesinaudoti auksosala.lt interneto svetaine.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Aukso Sala“, juridinio asmens kodas 122528122, adresas Kareivių g. 19-155 LT-09133, Vilnius, Lietuva, kontaktinio telefono Nr. +370 609 72 236, el. pašto adresas: info@auksosala.lt.

Naujas įstatymas

1.1. Nuo Bendrovės veiklos pradžios rūpinomės Vartotojo asmens duomenų saugumu, todėl kardinalių pasikeitimų Bendrovės veikloje nėra. Įsigaliojus naujajam reguliavimui Bendrovei prireikė tik papildyti Vartotojo teises naujai atsiradusiomis. Bendrovė ir toliau laikysis visų šių Vartotojo asmens duomenų apsaugos tvarkymo principų:

1.1.1. Vartotojo asmens duomenis tvarkyti teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu (teisėtumo, sąžiningumo ir skaidrumo principas);

1.1.2 Vartotojo asmens duomenis rinkti nustatytais, aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais ir toliau netvarkyti su tais tikslais nesuderinamu būdu (tikslo apribojimo principas);

1.1.3. Užtikrinti, kad tvarkomi Vartotojo asmens duomenys būtų adekvatūs, tinkami ir tik tokie, kurių reikia siekiant tikslų, dėl kurių jie tvarkomi (duomenų kiekio mažinimo principas);

1.1.4. Užtikrinti, kad Vartotojo asmens duomenys būtų tikslūs ir prireikus atnaujinami; imtis visų pagrįstų priemonių užtikrinti, kad asmens duomenys, kurie nėra tikslūs, atsižvelgiant į jų tvarkymo tikslus, būtų nedelsiant ištrinami arba ištaisomi (tikslumo principas);

1.1.5. Vartotojo asmens duomenis laikyti tokia forma, kad duomenų subjektų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, nei tai yra būtina tais tikslais, kuriais asmens duomenys yra tvarkomi (saugojimo trukmės apribojimo principas);

1.1.6. Vartotojo asmens duomenis tvarkyti tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ar organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo (vientisumo ir konfidencialumo principas).

Nerenkami ir netvarkomi asmens duomenys

2.1. Mes nerenkame Vartotojų naršymo trečių asmenų tinklapiuose istorijos ir jos nesaugome;

2.2. Mes neperduodame jokių duomenų apie Vartotojo naršymą Bendrovės tinklapyje, iš kurių būtų galima nustatyti Vartotojo asmenį;

Renkami ir tvarkomi duomenys

3.1. Mes renkame ir tvarkome tik adekvačius ir tinkamus Vartotojo asmens duomenis, kurių reikia siekiant tikslų dėl kurių jie tvarkomi.

3.2. Vartotojo asmens duomenys kuriuos renkame ir tvarkome:

3.2.1. Kai Jūs apsiperkate Bendrovės elektroninėje parduotuvėje auksosala.lt nesukurdamas individualios paskyros, t.y. Svečio teisėmis, sutarties sudarymo ir vykdymo tikslu bei teisiniu pagrindu Bendrovė renka šiuos Vartotojo asmens duomenis:

Vardas; Pavardė; Telefono numeris; Elektroninio pašto adresas; Vartotojo įsigytų prekių pristatymo adresas; Prekių pristatymo būdas; Mokėjimo būdas; Mokėjimo informacija; IP adresas.

3.3. Vartotojo asmens duomenys, kuriuos renkame ir tvarkome Vartotojui susikuriant paskyrą Bendrovės elektroninėje parduotuvėje, tačiau neatliekant pirkimo, t.y. Registracijos duomenys. Šis duomenų tvarkymas vykdomas pagal Paslaugų teikimo sąlygų sutartį sudarytą tarp Bendrovės ir Vartotojo.

3.3.1. Kad apsipirkimas Bendrovės elektroninėje parduotuvėje auksosala.lt Vartotojui būtų kuo patogesnis ir greitesnis, galite susikurti asmeninę paskyrą. Vartotojui susikūrus asmeninę paskyrą Bendrovė renka ir tvarko šiuos duomenis:

Vardas; Pavardė; Elektroninio pašto adresas; Prekių pristatymo adresas; Telefono numeris; IP adresas.

3.4. Renkame ir tvarkome Vartotojo asmens duomenis, kuriuos Bendrovei pateikėte savanoriškai:

3.4.1. Sukurdamas paskyrą Bendrovės elektroninėje parduotuvėje auksosala.lt Vartotojas gali pateikti papildomus Vartotojo asmens duomenis, savo nuožiūra:

Lytis; Gimimo data; Asmeninėje paskyroje išsaugoti mokėjimo kortelės duomenis; Antras namų arba mobilaus telefono numeris.

3.5. Vartotojo asmens duomenys, kuriuos Bendrovė renka ir tvarko komunikacijos tikslais, naudojimosi auksosala.lt interneto svetaine sutarties, sudarytos tarp Vartotojo ir Bendrovės, pagrindu:

3.5.1. Vartotojui pasirinkus gauti Bendrovės ir trečiųjų šalių rinkodaros pasiūlymus ir/ar pasirinkus komunikuoti su Bendrove, jos pateikiamais komunikacijos būdais yra renkami šie duomenys:

Vardas; Pavardė; Elektroninio pašto adresas; Atsiliepimų svetainėje auksosala.lt istorija; Pageidavimų sąrašas; Vartotojo ir Bendrovės tarpusavio bendravimo istorija; Telefono numeris; IP adresas; Pirkinių krepšelio informacija; Pirkimo duomenys; Užsakymų istorija; Mokėjimų istorija.

3.5.2. Bendrovė suteikia Vartotojui teisę/galimybę valdyti visas pasirenkamas Bendrovės teikiamas komunikacijos rūšis, įskaitant ir prisijungimo bei atsiskaitymo galimybes.

3.5.3. Atsižvelgiant į Bendrovės suteiktas paslaugas, gali būti renkami papildomi Vartotojo asmens duomenys, susiję su naudojimusi auksosala.lt interneto svetaine.

3.6. Paslaugų teikimo sutarties, tarp Vartotojo ir Bendrovės, sudarymo sąlygų pagrindu, kai Vartotojas kreipiasi į Bendrovę pagalbos, Bendrovė tvarko ir renka šiuos duomenis:

3.6.1. Kai Vartotojas pateikia Bendrovei atsiliepimą, pretenziją ir/ar kreipiasi pagalbos į Bendrovę, ši gali rinkti žemiau išvardintus Vartotojo duomenis:

Vardas; Pavardė; Elektroninio pašto adresas; Telefono numeris ir/ar kita kontaktinė informacija; Susirašinėjimų tarp Vartotojo ir Bendrovės kopijos.

3.7. Siekiant pagerinti Vartotojo naršymo elektroninėje parduotuvėje auksosala.lt patirtį, Bendrovė analizuoja Vartotojo veiksmus ir teisėto intereso pagrindu tvarko šiuos Vartotojo asmens duomenis:

Pirkimų istorija; Naršymo istorija; Mokėjimų istorija; Įsigytų prekių apžvalgos; Vartotojo ir Bendrovės susirašinėjimo istorija.

3.8. Rinkodaros tikslais, siekiant pateikti akcijinius pasiūlymus, naujienlaiškius ir kt., gavus Vartotojo sutikimą, Bendrovė tvarko šiuos duomenis:

Vardas; Pavardė; Telefono numeris; Elektroninio pašto adresas.

3.8. Suasmenintos rinkodaros tikslais, siekiant pateikti akcijinius pasiūlymus, naujienlaiškius ir kt., gavus Vartotojo sutikimą, Bendrovė tvarko šiuos duomenis:

Vardas; Pavardė; Telefono numeris; Elektroninio pašto adresas; Pristatymo adresas; Pristatymo būdo istorija; Mokėjimų istorija; Pirkimų istorija; IP adresas.

3.9. Kiti asmens duomenys, kuriuos renkame ir tvarkome Vartotojui naudojantis Bendrovės elektronine parduotuve:

3.9.1. Vartotojui apsilankius ir/ar apsipirkus Bendrovės elektroninėje parduotuvėje, Vartotojo patogumui, Bendrovė taip pat renka ir tvarko šiuos duomenis, remiantis Vartotojo sutikimo pagrindu:

Pirkimų istorija; Elgsenos elektorinėje parduotuvėje istorija; IP adresas; Mokėjimų istorija; Vartotojo ir Bendrovės tarpusavio komunikacijos istorija, įskaitant elektroninius susirašinėjimus; Trečiųjų asmenų, gaunančių prekę/es pagrindinė informacija.

3.9.2. Nurodyti kitą asmenį, kuris atsiims Vartotojo įsigytas prekes galite, jeigu toks asmuo yra davęs savo sutikimą. Pateikdami Bendrovei trečiųjų asmenų, atsiimančių prekę, informaciją, Vartotojas patvirtina, jog turi tokių asmenų sutikimą dėl Jų asmens duomenų perdavimo, naudojimo ir tvarkymo.

Vartotojo asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo tikslai

4.1.  Vartotojo asmens duomenis Bendrovė renka tik nustatytais, aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais ir toliau netvarko su tais tikslais nesuderinamu būdu.

4.2. Pasirengimo sudaryti sutartį tikslu tvarkomi Vartotojo asmens duomenys:

4.2.1. Vartotojui susikūrus asmeninę paskyrą Bendrovės elektroninėje parduotuvėje, tačiau nieko nenusipirkus, Vartotojas bet kada į ją grįžęs galės tęsti savo apsipirkimą/naršymą papildomai nesiregistruodamas. Siekiant suteikti Vartotojui galimybę bet kada pratęsti savo pirkimą Bendrovė renka ir tvarko šiuos Vartotojo asmens duomenis:

Vardas; Pavardė; Telefono numeris; Elektroninio pašto adresas; IP adresas.

4.2.2. Šiuo tikslu Vartotojas gali pateikti ir papildomus savo asmens duomenis, kuriuos Bnedrovė tvarkys tik Vartotojui juos suvedus ir išsaugojus savo asmeninėje paskyroje.

4.3. Sutarties sudarymo ir vykdymo tikslu tvarkomi Vartotojo asmens duomenys:

4.3.1. Kad Bendrovė galėtų parduoti Vartotojo išsirinktas prekes elektroninėje parduotuvėje auksosala.lt Bendrovei yra būtina tvarkyti šiuos Vartotojo asmens duomenis:

Vardas; Pavardė; Telefono numeris; Elektroninio pašto adresas; Prekių pristatymo adresas; IP adresas; Prekių pristatymo būdas; Mokėjimo būdas; Mokėjimo informacija.

4.3.2. Apgailestaujame, tačiau Vartotojui nepateikus šių asmens duomenų Bendrovė negalės parduoti prekių, kadangi tvarkyti šiuos duomenis yra būtina sutarties sudarymui bei vykdymui, taip pat asmens duomenis Bendrovę įpareigoja tvarkyti Lietuvos Respublikos teisės aktai reglamentuojantys vykdomus atsiskaitymus internetu bei buhalterinės apskaitos tvarkymą.

4.4. Paslaugų gerinimo ir veiklos analizės tikslu tvarkomi Vartotojo asmens duomenys:

4.4.1. Norime, kad naudojimasis Bendrovės elektronine parduotuve auksosala.lt Vartotojui būtų kuo paprastesnis ir patogesnis, todėl vykdome nuolatinę veiklos analizę, kurios metu analizuojame ir tvarkome šiuos Vartotojo asmens duomenis:

Pirkimų istorija; Naršymo auksosala.lt elektroninėje parduotuvėje istorija; Atsiliepimai apie pirktas prekes; Bendrovės ir Vartotojo tarpusavio komunikacijos istorija, įskaitant elektroninius susirašinėjimus.

4.5. Bendrinių ir individualizuotų pasiūlymų teikimo bei profiliavimo tikslu tvarkomi Vartotojo asmens duomenys:

4.5.1. Siekdami Vartotojui pateikti bendrinius pasiūlymus dėl prekių ir dėl Bendrovės organizuojamų loterijų, akcijų, projektų tvarkome šiuos Vartotojo asmens duomenis:

Vardas; Pavardė; Elektroninio pašto adresas.

4.5.2. Vartotojas turi teisę bet kada atsisakyti, kad Bendrovė tvarkytų Vartotojo asmens duomenis bendrinių ir individualizuotų pasiūlymų dėl prekių ir dėl Bendrovės organizuojamų loterijų, akcijų, projektų. Atsisakyti, kad Bendrovė tvarkytų Vartotojo asmens duomenis aukščiau nurodytu tikslu - Vartotojas gali pateikdamas Bendrovei savo atsisakymą raštu arba elektroniniu paštu info@auksosala.lt

4.6. Vartotojo prašymų, pretenzijų ir klausimų nagrinėjimo tikslu tvarkomi Vartotojo asmens duomenys:

4.7. Siekdami teikti kokybiškas paslaugas bei užtikrinti visapusišką aptarnavimą Vartotojo asmens duomenis, kuriuos Bendrovei pateikėte sukurdami asmeninę paskyrą bei apsipirkdami, taip pat tvarkome ir klausimų, pretenzijų bei prašymų nagrinėjimo tikslu.

4.8. Siekdami užtikrinti Vartotojų bei Bendrovės darbuotojų saugumą, taip pat apsisaugoti nuo prekių vagysčių fizinėse prekių parduotuvėse bei atsiėmimo vietose, Bendrovė yra įrengusi stebėjimo kameras. Vartotojams lankantis Bendrovės parduotuvėse ar prekių atsiėmimo punktuose  - esate filmuojami. Vaizdo įrašus peržiūrime incidentų, vagysčių ar kitų nusikalstamų veikų atveju, siekiant apginti nukentėjusių asmenų teisėtus interesus.

Ar mano asmens duomenys renkami ir tvarkomi teisėtai?

5.1. Užtikriname, kad Vartotojo asmens duomenis renkame ir tvarkome tik teisėtais pagrindais, t.y. Vartotojo asmens duomenis renkame ir tvarkome tik:

5.1.1. Perkant prekes tarp Vartotojo ir Bendrovės yra sudaroma pirkimo – pardavimo sutartis ir tvarkome Vartotojų duomenis šiuo pagrindu;

5.1.2. Užsiregistravus auksosala.lt elektroninėje parduotuvėje ir sukūrus asmeninę paskyrą, Vartotojų duomenis tvarkome pasirengiant pirkti prekes ateityje;

5.1.3. Davus sutikimą tvarkyti Vartotojo asmens duomenis;

5.1.4. Vykdant Bendrovei taikomų įstatymų reikalavimus;

5.1.5. Nurodžius Valstybės įgaliotoms institucijoms.

Ar galiu nesutikti su savo asmens duomenų tvarkymu ir vistiek naudotis AUKSOSALA.LT elektronine parduotuve?

6.1. Vartotojas turi teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad būtų tvarkomi Vartotojo asmens duomenys, kurių tvarkymas grindžiamas Vartotojo sutikimu. Tačiau, neturint privalomų duomenų -  neturime galimybės įvykdyti Vartotojo pirkimo, nes Bendrovė negalėtų įvykdyti užsakymo sąlygų.

Asmens duomenų perdavimas

7.1. Vartotojo asmens duomenys yra perduodami tik patikimoms trečiosioms šalims, su kuriomis esame sudarę sutartis, ir tik tokia apimtimi, kuri yra būtina paslaugai teikti. Tinkamo paslaugų suteikimo tikslu, perduodame Vartotojo asmens duomenis šiems savo partneriams:

7.1.1. Kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms, kurios pristato prekes Vartotojo nurodytais adresais;

7.1.2. Prekių tiekėjams, kurie pristato prekes tiesiogiai;

7.2. Vartotojo asmens duomenis taip pat teikiame:

7.2.1. Teisėsaugos institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka;

7.2.2. Valstybinės institucijoms ir teismams, kai tokią pareigą numato taikytini teisės aktai.

7.2. Informuojame, kad Vartotojo asmens duomenys gali būti perduoti už Europos ekonominės erdvės (toliau - EEE) ribų. Vartotojo asmens duomenys perduodami už EEE ribų, jei tenkinamos šios sąlygos:

7.2.1. Duomenys perduodami tik Bendrovės patikimiems partneriams, užtikrinantiems mūsų paslaugų Vartotojui teikimą;

7.2.2. Su tokiais partneriais yra pasirašytos duomenų tvarkymo sutartys, kuriomis jie užtikrina Vartotojo asmens duomenų saugumą pagal įstatymų reikalavimus;

7.2.3. Europos Sąjungos Komisija yra priėmusi sprendimą dėl valstybės, kurioje yra įsisteigęs mūsų partneris, tinkamumo, t.y. yra užtikrinamas tinkamo lygio saugumas;  

7.2.3. Partneriai užtikrina Vartotojo asmens duomenų saugumo lygį pagal „ES-US Privatumo skydą“.

Vartotojo asmens duomenų saugojimo laikas

8.1. Vartotojo asmens duomenys yra saugomi tiek laiko, kiek yra būtina prekių įsigijimo sutarčiai įvykdyti, bet ne trumpiau nei tą Bendrovę įpareigoja daryti Bendrovės veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Vartotojo asmens duomenys, kurie tvarkomi Vartotojui sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu yra tvarkomi ir saugomi iki Vartotojo sutikimo atšaukimo dienos.

Kaip galiu susipažinti su tvarkomais mano asmens duomenimis?

9.1. Vartotojas turi teisę susipažinti su Bendrovės tvarkomais Vartotojo asmens duomenimis. Su tvarkomais Vartotojo asmens duomenimis galite susipažinti šiais būdais:

9.1.1. Atsiųsdami Bendrovei prašymą elektroniniu paštu: info@auksosala.lt;

9.1.2. Pranešdami Bendrovei telefonu: +370 (609) 72 236

9.1.3. Atvykdami į mūsų fizines prekybos vietas, susitarus telefonu.

Asmens duomenų keitimas bei tikslinimas

10.1. Jeigu pastebėjote, kad Vartotojo asmens duomenys yra netikslūs ar neišsamūs ir norite juos pakeisti ar patikslinti, tai galite padaryti šiais būdais:

10.1.1. Savo asmeninėje paskyroje Mano Paskyros redagavimo aplinkoje;

MANO PASKYRA - MANO ASMENINĖ INFORMACIJA

10.1.2. Atsiųsdami Bendrovei prašymą elektroniniu paštu: info@auksosala.lt;

10.1.3. Pranešdami Bendrovei telefonu: +370 (609) 72 236;

10.1.4. Atvykdami į Bendrovės fizines prekybos vietas.

Ar galiu reikalauti, kad ištrintumėte mano asmens duomenis?

11.1. Vartotojas turi teisę prašyti, kad Bendrovė nebetvarkytų Vartotojo asmens duomenų ir juos panaikintų. Vartotojo asmens duomenys bus panaikinti gavus Vartotojo prašymą.

11.2. Vartotojo asmens duomenys nebus panaikinti iš Bendrovės duomenų bazės, jei gavę Vartotojo prašymą nustatysime, kad:

11.2.1. Vartotojo asmens duomenys yra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai dėl kurių jie buvo surinkti ar tvarkomi;

11.2.2. Vartotojas nėra atšaukęs sutikimo dėl Vartotojo asmens duomenų tvarkymo;

11.2.3. Vartotojas nesutiko su Vartotojo asmens duomenų tvarkymu, tačiau toks duomenų tvarkymas yra būtinas dėl Bendrovės teisėtų interesų;

11.2.4. Tvarkyti Vartotojo asmens duomenis Bendrovę įpareigoja taikomi Europos Sąjungos ir nacionaliniai teisės aktai.

11.2.5. Vartotojo duomenis Bendrovei būtina tvarkyti dėl teisinių reikalavimų pareiškimo, vykdymo ar gynimo.

11.3. Prašymą dėl Vartotojo asmens duomenų ištrynimo galite pateikti šiais būdais:

11.3.1. Atsiųsdami Bendrovei prašymą elektroniniu paštu: info@auksosala.lt;

11.3.2. Pranešdami Bendrovei telefonu +370 (609) 72 236;

11.3.3. Atvykdami į fizines UAB "Aukso Sala" prekybos vietas.

Teisės tvarkyti asmens duomenis apribojimai

12.1. Vartotojas turi teisę apriboti Bendrovei galimybę tvarkyti Vartotojo asmens duomenis. Vartotojui apribojus Vartotojo asmens duomenų tvarkymą, Bendrovė su Vartotojo asmens duomenimis nebeatliks jokių veiksmų, išskyrus asmens duomenų saugojimą. Vartotojo asmens duomenų tvarkymą galite apriboti esant bent vienai iš šių aplinkybių:

12.1.1. Vartotojo asmens duomenys yra netikslūs (Asmens duomenų tvarkymo veiksmai šiuo atveju bus apriboti iki duomenų tikslumo patikrinimo);

12.1.2. Vartotojo asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai, tačiau nesutinkate, kad Vartotojo duomenys būtų ištrinti;

12.1.3. Vartotojo asmens duomenys yra būtini siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;

12.1.4. Vartotojo asmens duomenys tvarkomi Vartotojui prieštaraujant dėl tokio asmens duomenų tvarkymo (Duomenų tvarkymas bus apribojamas šiuo pagrindu iki kol bus patikrinta, ar priežastys dėl kurių Bendrovė tvarko Vartotojo asmens duomenis yra viršesnės už Vartotojo).

12.2. Apriboti Vartotojo asmens duomenų tvarkymą Vartotojas gali šiais būdais:

12.2.1. Atsiųsdamas Bendrovei prašymą elektroniniu paštu: info@auksosala.lt;

12.2.2. Pranešdamas Bendrovei telefonu: +370 (609) 72 236;

12.2.3. Atvykdamas į fizines prekybos vietas.

Sutikimo atšaukimas

13.1. Savo sutikimą dėl Vartotojo asmens duomenų tvarkymo galite atšaukti bet kuriuo metu. Sutikimą galite atšaukti keliais būdais:

13.1.1. Atsiųsdami Bendrovei prašymą elektroniniu paštu: info@auksosala.lt;

13.1.2. Pranešdami Bendrovei telefonu: +370 (609) 72 236.

Kas yra teisė į duomenų perkeliamumą? Kaip ja pasinaudoti?

14.1. Teisė į duomenų perkeliamumą reiškia, kad Vartotojui leidžiama gauti susistemintu, paprastai naudojamu, kompiuterio skaitomu ir sąveikiu formatu tuos Jūsų pateiktus asmens duomenis, kuriuos Bendrovė tvarko automatizuotomis priemonėmis. Esant techninėms galimybėms ir Vartotojui prašant tokie Vartotojo duomenys gali būti persiunčiami tiesiogiai kitam Vartotojo nurodytam asmeniui.

14.2. Prašymą dėl Vartotojo asmens duomenų pateikimo ar persiuntimo susistemintu formatu galite pateikti šiais būdais:

14.2.1. Atsiųsdami Bendrovei prašymą elektroniniu paštu: info@auksosala.lt;

14.2.2. Pateikdami Bendrovei prašymą telefonu: +370 (609) 72 236;

14.2.3. Atvykdami į fizines prekybos vietas.

Prašymo pateikimas dėl teisių įgyvendinimo

15.1. Prašymus, susijusius su Vartotojo asmens duomenų tvarkymu, Bendrovei galite pateikti šiais būdais:

15.1.1. Atsiųsdami prašymą elektroniniu paštu: info@auksosala.lt;

15.1.2. Pateikdami prašymą telefonu: +370 (609) 72 236;

15.1.3. Atvykdami į fizines prekybos vietas.

15.2. Savo sistemoje Vartotojo identifikaciją atliekame pagal Vartotojo elektroninio pašto adresą. Pateikdami Bendrovei prašymą vienu iš nurodytų būdų, visada nurodykite savo elektroninio pašto adresą dėl kurio atžvilgiu sukauptos informacijos jis teikiamas. Vartotojui nenurodžius elektroninio pašto, arba jam nesutapus su prašymą pateikusio asmens elektroninio pašto adresu, neturėsime galimybės Vartotojo tinkamai identifikuoti ir pateikti Vartotojo prašomos informacijos ar įgyvendinti Vartotojo prašymo.

15.2.1. Jeigu Vartotojas mano kad Vartotojo teisės yra pažeistos, dėl savo teisių gynimo Vartotojas gali kreiptis į Valstybinę asmens duomenų apsaugos inspekciją.

Slapukai

16.1. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Vartotojo įrenginį, Vartotojui besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda Bendrovei atpažinti Vartotojo įrenginį ir padeda Bendrovei pagerinti Bendrovės interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukus taip pat Bendrovė naudoja siekiant individualizuoti Vartotojo naršymo patirtį ir rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Vartotojui. Slapukais analizuojama Vartotojo naršymo istorija ir šie duomenys naudojami siekiant sudaryti galimybę Vartotojui naudotis Bendrovės paslaugomis, statistinės analizės tikslams, norint, pateikti Vartotojui komercinius ir reklaminius pasiūlymus. Vartotojo nuasmeninti naršymo duomenys, pagal kuriuos, negalima nustatyti asmenybės, gali būti perduoti reklamos paslaugų partneriams.

16.1.1. Techniniai slapukai. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos turinį Vartotojo įrenginyje. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Be jų negalima sudaryti galimybės visapusiškai naudotis Bendrovės interneto svetaine. Techniniai slapukai taip pat užtikrina, kad Vartotojui davus sutikimą to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą besilankant auksosala.lt interneto svetainėje.

Šie slapukai nerenka informacijos apie Vartotoją, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai. 

16.1.2. Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti interneto svetainės funkcionalumą, padaryti interneto svetainę patogią bei efektyvią Vartotojo naudojimui. Funkciniai slapukai gali būti naudojami Vartotojo pasirinktai interneto svetainės kalbai išsaugoti, Vartotojui pageidaujant, funkciniai slapukai padeda automatiškai įsiminti Vartotojo registracijos duomenis, išsaugoti Vartotojo pasirinktą prekių krepšelį ir atlieka panašias interneto tinklapio Vartotojo pasirinkto veikimo palaikymo funkcijas. 

Šie slapukai nerenka apie Vartotoją informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.

16.1.3. Analitiniai slapukai. Analitiniais slapukais Bendrovė siekia geriau pažinti auksosala.lt interneto svetainės lankytojus, kad galėtume kuo efektyviau pritaikyti Bendrovės interneto svetainės veikimą prie Vartotojo poreikių ir norų. Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė ir nėra individualizuota. Analitinių slapukų informacija gali būti panaudota siekiant  atvaizduoti populiariausias žiūrėtas prekes, pateikti informaciją apie šiuo metu aktualiausias prekes ir kitą naudingą informaciją Vartotojui naršant. Analitiniai slapukai gali būti panaudojami ir siekiant įvertinti Bendrovės reklaminių kampanijų tikslingumą.

16.1.4. Tiksliniai (komerciniai) slapukai. Tikslinius (komercinius) slapukus naudojame siekiant individualizuoti Vartotojo naršymo patirtį ir Vartotojui rodomą turinį. Tiksliniais slapukais analizuojama naršymo istorija ir šie duomenys naudojami siekiant pateikti Vartotojui komercinius pasiūlymus.

16.2. Slapukai skirti informacijai perduoti elektroninių ryšių tinklu. Naršyklės nustatymais Vartotojas gali ištrinti arba blokuoti visus šiuos Slapukus arba jų dalį, bet tokiu atveju dalis auksosala.lt svetainės funkcijų gali neveikti.

16.3. Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Vartotojo naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite naudojamos naršyklės interneto puslapyje. 

16.3.1. Vartotojas taip pat gali bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdamas Bendrovei prašymą elektroniniu paštu info@auksosala.lt arba telefonu +370 609 72 236. Atšaukdami savo sutikimą dėl slapukų naudojimo taip pat turite ištrinti ir naršyklėje įdiegtus slapukus.

16.3.2. Svarbu žinoti, kad naudotis svetaine atsisakius techninių, funkcinių ir analitinių slapukų nebus galima, todėl slapukų trinti ar blokuoti nerekomenduojame.

Kitos nuostatos

17.1. Ši Politika gali būti Bendrovės atnaujinama. Bendrovė informuos Vartotoją apie atnaujinimus, svetainėje pateikdama naują Politikos variantą kartu su atliktų korekcijų datomis.

17.2. Vartotojai supranta, kad, tęsdami naudojimąsi internetiniu puslapiu po padarytų Politikos atnaujinimų, jie patvirtina, kad susipažino ir neprieštarauja ateities pakeitimams.

17.3. Jeigu bet kuri Politikos nuostata yra pripažįstama negaliojančia ar netaikytina, ši nuostata nedaro įtakos likusių Politikos nuostatų teisėtumui ir galiojimui.

17.4. Ši Politika yra taikoma nuo jos paskelbimo Bendrovės svetainėje dienos.

Privatumo politika atnaujinta - 2023 m. kovo 31 d.