Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

uždaryti

Investiciniai aukso luitai

Auksas visais atvejais laikomas patikima investicija. Investicinis auksas - tai paprastai stačiakampio formos, 99,99 % grynumo aukso luitai. Investicinio aukso luitai gaminami įvairių dydžių ir svorių, kad atitiktų kiekvieno investuotojo pageidavimus. Bene populiariausi dydžiai yra tokie kaip 1 g, 5 g, 10 g, 20 g, 50 g. Mažesni aukso luitai gali būti kaldinami (presuojami naudojant sunkias mašinas). Didesni aukso luitai paprastai liejami, išlydant auksą į formą. Šioje kategorijoje – investiciniai aukso luitai už gerą kainą!

Rodyti filtrą
Investicinis Valcambi aukso...

Investicinio aukso luitas specialioje PVC pakuotėje kartu su sertifikatu.Ant pakuotės nurodytas unikalus sertifikavimo numeris sutampa su unikaliu numeriu,kuris išgraviruotas ant aukso luito.Averse Valcambi suisse logotipas, reverse - logotipas bei techniniai luito duomenys.Sertifikato numeris...

Investicinio aukso luitas specialioje PVC pakuotėje kartu su sertifikatu.Ant pakuotės nurodytas unikalus sertifikavimo numeris sutampa su unikaliu numeriu,kuris išgraviruotas ant aukso luito.Averse Valcambi suisse logotipas, reverse - logotipas bei techniniai luito duomenys.Sertifikato numeris...

Kaina 166,98 €

Kuo skiriasi kaltiniai ir lieto aukso luitai?

Lieti aukso luitai yra natūralesnės išvaizdos. Ant jų dažniausiai būna išgraviruotas tik aukso luito serijos numeris ir gamintojo duomenys. Lieti luitai būna įvairaus svorio, įskaitant:

·  50 g;

·  100 g;

·  250 g;

·  500 g;

·  1 kg.

Kaltiniai luitai paprastai gaminami pagal tikslius matmenis (kaip monetos). Ant jų dedamas oficialus rafinavimo įmonės antspaudas, nurodomas bendrasis svoris arba grynojo aukso kiekis ir aukso grynumas (įprastai 999.9). Kaltiniai luitai išpjaunami iš ilgos apdoroto aukso juostos, todėl juose nebelieka jokių žymių ar dėmių. Jie būna įvairių formų ir svorio, įskaitant:

·  1 g;

·  5 g;

·  10 g;

·  20 g;

·  50 g.

Kokio grynumo būna aukso luitai?

Aukso kiekis luite turi didelę įtaką jo kainai ir vertei kaip investavimo priemonei. Įsitikinkite, kad bet koks auksas, kurį įsigyjate kaip investiciją, yra tinkamo grynumo, kad jis atlaikytų laiko išbandymą. Investicinės kokybės aukso luitai, pripažįstami tarptautinėse tauriųjų metalų rinkose, turėtų būti ne mažiau kaip 99,5 % (995) gryno aukso. Likusi dalis yra lydinys, dažniausiai sidabras arba varis. Pirkėjai mielai renkasi 99,99 % gryno aukso luitus.

Atraskite idealų luito dydį

Aukso luitai parduodami įvairaus dydžio – nuo 1 gramo iki 1 kilogramo. Gaminami ir didesni nei 1 kilogramas aukso luitai, įskaitant 100 uncijų ir 400 uncijų aukso luitus. Tačiau jie paprastai skirti tik instituciniams investuotojams, bankams ir fondams.

Mažesnio dydžio luitai, iki 10 gramų, yra populiaresni. Tačiau šie smulkesni luitai parduodami su daug ženklesne priemoka nei didesni. Tokie luitai yra mėgstamiausi Europoje, kur kaip standartas naudojama metrinė sistema. Iš didesnio dydžio luitų labiausiai paplitę 100 gramų ir 1 kilogramo dydžio luitai.

Daugumai investuotojų rekomenduojame 1 uncijos nominalo luitus, priklausomai nuo jūsų investicinio biudžeto dydžio. Mažesnių luitų, įskaitant 1 gramo ir 5 gramų aukso luitus, gamybos sąnaudos yra daug didesnės proporcingai 1 uncijos aukso luitams. Tai taip pat reiškia, kad jie parduodami už daug didesnę priemoką.

Svarbiausia – patikimas gamintojas

Nusprendus pirkti aukso luitą, geriausia rinktis patikimą gamintoją. Jie turi įspaustus antspaudus su svarbiausia informacija. Šie ženklai parodys:

·  aukso luito svorį;

·  grynumą;

·  rafinavimo įmonę;

·  serijos numerį.

Atpažįstamas prabos ženklas patvirtina, kad įsigijote kokybišką prekę, pagamintą iš gryno aukso. Be šių ženklų luitus bus nelengva perparduoti. Be to, perkant aukso luitą su žinomu prabos ženklu lengviausia išvengti sukčiavimo.

Nepamirškite draudimo

Jei nusprendėte auksą laikyti namuose, turėtumėte jį apdrausti, kad apsisaugotumėte nuo vagystės ar stichinės nelaimės. Net jei aukso namuose nelaikote, pravartu pasidomėti saugojimo paslaugų teikėjo draudimo polisu.

Kur laikyti aukso luitus?

Saugykla

Saugykla užtikrina aukštą aukso luitų saugumo lygį. Saugyklos darbuotojai žino, kaip apsaugoti jūsų investicijas. Deja, prieiga prie jūsų luitų ribojama darbo valandomis. Šio pasirinkimo privalumas yra tas, kad saugykla yra atsakinga už jūsų indėlio saugumą, o ne jūs.

Banko seifas

Aukso luitų laikymas banko seife yra patogus variantas, nes niekas, išskyrus jus, negali jo atidaryti. Tačiau prieiga prie jo ribojama banko darbo valandomis, o aukso luitų negalėsite gauti, jei jų prireiktų staiga. Kadangi bankas neapdraudžia tauriųjų metalų, draudimo įsigijimas jums kainuos papildomai.

Privatus seifas

Privatus namų seifas idealiai tinka aukso luitams. Daugeliu atvejų aukso luitai yra saugūs ir pasiekiami visą parą. Tačiau šiam variantui gali prireikti papildomo būsto draudimo, jei jūsų polisas neapima galimo tauriųjų metalų praradimo. Bet kokiu atveju, aukso luitų laikymas privačiame seife gali būti gera išeitis tik tuo atveju, jei:

·  seifas yra atsparus ugniai ir vandeniui;

·  jį įrengsite atokioje, bet pasiekiamoje namų vietoje;

·  niekam neatskleisite, kad turite namų seifą.

AUKSO SALA investicinio aukso luitai

AUKSO SALA – tai šeimos verslas, perduodantis juvelyrikos paslaptis iš kartos į kartą jau nuo 1994-ųjų metų. Mes kuriame itin aukštos kokybės papuošalus, naudodami tik tauriuosius metalus bei brangakmenius. Be to, užsiimame investicinio aukso luitų prekyba. Mūsų asortimente rasite tik patikimų gamintojų prekes. Galite rinktis iš įvairių luitų dydžių - pasirūpinome, kad būtų patenkinti kiekvieno investuotojo pageidavimai!

Aukso luitai - Questions and answers