Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

uždaryti

Vestuvių sveikinimai: originalūs, prasmingi tekstai jauniesiems

Vestuvės – turbūt svarbiausia diena jaunos šeimos gyvenime: tądien du įsimylėję žmonės prisiekia vienas kitam mylėti ir būti kartu amžinai. Artimieji, draugai, svečiai tampa įžadų liudininkais, sveikina poras ir švenčia jų meilę. Tačiau kokius vestuvėms skirtus sveikinimus pasakyti šia proga? Šis klausimas kyla dažnam šventės dalyviui. Juk norisi, kad jie būtų ne tik gražūs, bet ir prasmingi, ypatingi. Todėl savo ruožtu kruopščiai atrinkome pačius nuostabiausius vestuvinius sveikinimus, kuriuos galėsite ištarti ar užrašyti ištekantiems savo artimiesiems, draugams, pažįstamiems.

Prasmingi vestuviniai sveikinimai

***

Kaip nuostabu atrasti meilę, kai jau nesitiki visai. Ramybę ir beribę laimę pajausti dviese jau kitaip. Tas subrandintas Jūsų jausmas – likimo dovana. Sklęskit sieloje lyg paukščiai ir būkit amžinai šalia!

***

Šią nuostabią dieną žybtelėjo naujos šeimos židinys. Niekada neleiskite jam užgesti, o po dienos darbų vienas kito glėbyje mėgaukitės jo teikiama ramybe ir šiluma. Būkite laimingi, mylėkite ir tęskite laimės kelionę!

***

Tegul dienų kelionėje Jus ištikimai lydi: rūpestingi žvilgsniai, mylinčios akys, padrąsinantys žodžiai. O sugrįžtant pasitinka ramus namų židinys…Būkit laimingi, mylintys ir mylimi!

***

Kartu nuversti kalnus, o po dienos darbų skaičiuot žvaigždes. Mylėti, rūpintis ir sergėt, laimingas užgyvent dienas. Kas kartą pasakyt kaip myli bei verkiant ašarą nušluostyti. Svajoti niekad neužmiršti ir į Olimpą dviese kopti.

***

O dviese juk geriau ir saulė šviečia maloniau, ir gėlės žydi skaisčiau. Bet dviese ir sunkiau – gyventi reikia atsakingiau. Dėl to ir džiugu, kad meilės apsupty smagiau!

***

Būkit laimingi, išplaukę į laimės marias. Būkit laimingi, pakėlę džiaugsmo taures. Būkit laimingi, apsupti augančių vaikų. Būkit laimingi, lydimi nesibaigiančių meilės kerų!

***

Eikite visą gyvenimą viena kryptimi, juskite vienas kito širdies plakimą, meilę ir ranką, esančią šalia jūsų. Gyvenkite taip, kad sunkią gyvenimo valandą galetumete pasakyti vienas kitam: ačiū, kad Tu buvai šalia!!!

***

Tikimės, kad bėgant metams tapsite dar geresniais draugais ir dalinsitės visomis įmanomomis laimės akimirkomis, kurias gyvenimas gali atnešti. Sveikinimai

***

Tegul jūsų santuoka būna pripildyta visų reikiamų ingredientų: meilės, humoro, romantikos ir supratimo. Tegul jūsų džiaugsmas tęsiasi amžinai. Sveikiname!

***

Linkime, kad nepaisant visų gyvenimo audrų, jūsų meilė vienas kitam išliktų tvirta ir stipri. Džiaugsmo, laimės, meilės Jums vestuvių dieną ir visą gyvenimą!

***

Jūs esate nuostabi pora – tikras brangakmenis vienas kitam ir džiaugsmas aplinkiniams. Sveikiname vestuvių proga ir linkime, kad laimė užlietų kiekvieną širdies kertelę, o vedybinis gyvenimas būtų kupinas džiugesio ir juoko.

***

Šiandien jums šypsosi dangus, o angelai kloja gėles po kojomis. Visad mylėkite ir gerbkite vienas kitą, pasitikėkite ir tvirtai ženkite kartu tiesiais ir vingiuotais gyvenimo keliais.

***

Tikime, kad santuoka padės atrasti visą pasaulio laimę, o jūsų dienos taps užpildytos visomis meilės spalvomis ir atspalviais. Sveikiname jus abu.

***

Sveikiname! Nuo šiandien jūs esate ne tik du mylintys žmonės, bet ir šeima. Pilnas paketas meilės, aistros ir laimės! Sergėkite tai ir neleiskite niekam iš jūsų atimti. Būkite laimingi!

aukso sala

***

Šiandien Jūs padavėte vienas kitam ranką ir kartu žengėte pirmuosius žingsnius naujoje gyvenimo kelionėje. Mylėkite, gerbkite ir palaikykite vienas kitą kasdien. Tegul laimės paukštė  Jus lydi visą gyvenimą!

***

Tikra meilė niekada nėra akla, priešingai, ji suteikia gyvenimui papildomos šviesos. Įžvelkite ir vertinkite ją kasdien. Sveikinimai!

***

Likimas jums dovanojo vienas kitą, o Jūs vienas kitam dovanojote savo meilę ir sprendimą būti drauge visą savo gyvenimą. Tegul Jums niekada nieko netrūksta! Tegul būna kuo daugiau akimirkų, kai norisi, kad laikas sustotų! Tegul būna pakankamai šypsenų vienas kitam, palaikymo žodžių ir jaukių apkabinimų! Būkite laimingi, branginkite ir saugokite vienas kitą!

***

Du žmonės, du gyvenimai, bet meilė tai viena. Šiandien dvi širdis sujungė tvirti, bet kartu ir švelnūs saitai. Tad linkime, kad neblėstanti meilė sietų jus visą gyvenimą.

***

Vestuvių saitai atneša didelį džiugesį ir tvirtą meilę į jūsų gyvenimus. Linkiu niekad nepamiršti šios ypatingos dienos, lai prisiminimai apie ją nuolat įkvepia ir suteikia jėgų įveikti visus gyvenimo sunkumus, iššūkius, negandas.

***

Diena, kai įvyksta stebuklas ir dvi širdis pradeda plakti vienu ritmu. Nuoširdžiausi sveikinimai vestuvių proga! Linkiu, kad jūsų namuose kasdien liepsnotų meilės židinys, lietųsi džiaugsmas ir skambėtų juokas.

***

Būkite vienas kitam saulė, kuri nušviečia kelią. Būkite vienas kitam rasa – dulkes nuo kaktos nušluostanti. Būkite vienas kitam vandeniu – jis ištroškusį pagirdo. Būkite vienas kitam draugu, tikru draugu, kuris gyvenime viską atstotų

***

Sujungė meilė Jūsų širdis, tarp begalės žmonių suradot vienas kitą… Tad ženkite kartu tvirtai apsikabinę… Nuoširdžiausi sveikinimai sutuoktuvių proga!

***

Nelengva parinkti tuos vienintelius žodžius, kurie išreikštų tuos širdingiausius linkėjimus Jums. Visada išlikite tokie gražūs ir laimingi kaip šiandien. Būkite veržlūs it pavasaris, kaitrūs nelyginant vasara, dosnūs kaip auksinio rudens diena... Linkime Jums ilgų ir gražių bendro gyvenimo metų!

aukso sala

***

Šiandien ištarėte taip ir tapote šeima. Linkime šiame gyvenimo kely nepamiršti, ką reiškia būti draugais, neapleisti savo meilės bei aistros, nestokoti rūpesčio, o esant sunkiai akimirkai ir palaikymo. Būkit komanda, būkit mylimieji, būkit šeima!

***

Kokie jūs laimingi, džiaugsmingi, mylintys! Kaip nuostabu, kad jūs – du nuostabūs žmonės nusprendėte kurti savo ateitį kartu. Neabejotinai, gyvenimo kely bus visko, bet žvelgiant į jus – aišku, šiai meilei niekas nebaisu. Sveikiname!

***

Santuoka – tai kasdienė kūryba, menas bendrauti, suprasti, pajausti, imtis iniciatyvos, o kartkartėmis ir neprašytam patylėti. Linkime po metų, dviejų ar dešimties neprarasti kūrybinio polėkio, įkvėpimo ir semtis jo iš kasdienybės ir vienas kito.

***

Mieli draugai, mes labai džiaugiamės, kad galime būti šalia šią svarbią Jums dieną. Mėgaujamės turėdami galimybę jus palaikyti, šypsotis, džiaugtis už jus, pakelti taurę. Linkime Jums visos įmanomos pasaulio laimės bei meilės!

***

Esame labai laimingi galėdami savo akimis išvysti šią nuostabią dviejų žmonių kelionės pradžią, kupina meilės ir džiugesio. Gera matyti jūsų spindinčias akis ir neišblėstančias šypsenas. Linkime, kad visa tai tęstųsi amžinai!

***

Jūs abu esate palaima ne tik vienas kitam, bet ir visiems aplinkiniams. Jūsų meilė plinta į pasaulį ir įkvepia jūsų draugus, šeimą ir bendruomenę. Mes labai džiaugiamės už Jus ir nekantriai laukiame, ką Jums atneš rytojus

 ***

Ši diena įsirėš jūsų atmintin amžiams, todėl labai džiaugiamės galėdami būti šios nuostabios, meilės kupinos sąjungos liudininkais. Niekuomet nepamirškite, dėl ko vienas kitą įsimylėjote, ką vienas kitame įžvelgėte, ir kaip vienas kitą vertinate. Tebūnie bėgant metams visi šie jausmai tik stiprėja!

***

Gyvenimas - ne žydintys papieviai, Ne platūs toliai, žydruma dangaus. Gyvenimas –  tai meilė, prakaitas ir siekiai, Ir rūpestis dėl artimo žmogaus. Gyvenimas ir meilė –  tai galybė, Nes meilė tampa dvigubai tyra. Pasitikėjimas, paguoda ir tvirtybė Ir dvigubai lengvesnė rūpesčių našta. Gyvenimas –  tai nuostabi kelionė Per miglą, smiltį ir putojančias bangas. Lai židinio ugnelė šviečia ir vilioja, Sujungdama dvi širdys ir svajas!

***

Mes linkime mylėt tvirtai viens kitą ir drąsiai žengti gyvenimo keliais. Sukurti gražų ir saulėtą rytą, su meilės ir ramybės spinduliais.

***

Sveikinimai nuostabiai porai! Jūs tiesiog esate sutverti vienas kitam. Linkiu ilgo ir gražaus šeimyninio gyvenimo, neišblėstančios meilės ir tarpusavio pagarbos!

aukso sala

Trumpi sveikinimai vestuvių proga

Ši nuostabi vestuvių dieną pagaliau atėjo, žinoma, ji įsirėš jūsų ir visų mūsų atmintin, tačiau ji praeis. Tačiau mes linkime, kad jūsų meilė augtų ir plėstųsi amžinai. Sveikiname tobulą porą!

***

Per gyvenimo audras tegul jūsų meilė vienas kitam būna tvirta ir stipri. Linkiu džiaugsmo ir laimės vestuvių dieną. Sveikiname!

***

Kaip švyturys naktyje, taip ir jūsų meilės šviesa tegul visad parodo kelią į jaukius namus, kur karaliauja šiluma, supratimas ir darna.

***

Ir jie gyveno ilgai ir laimingai... Linkiu, kad šiandien vestuvėmis prasidėjusi pasaka tęstųsi visą gyvenimą!

***

Nuoširdūs vestuviniai sveikinimai nuostabiai porai! Gyvenkite tiek, kiek norėsite, ir mylėkite tol, kol gyvensite!

***

Tegul ant Jūsų bendro tako žiedai gražiausi pražydės, O sutuoktuvių proga linkim Abiem daug laimės didelės.

***

Dvi širdys kaip viena lai plaka, Tenedreba audroj ir vėjyje, Suraskite į laimę taką, – Drauge žygiuodami, Jaunieji.

***

Sėkmingai santuokai reikia įsimylėti daugybę kartų... Ir visuomet su tuo pačiu žmogumi. Būtent to Jums ir linkime, būkite laimingi!

***

Būti kažkieno mylimam suteikia stiprybės. O pačiam stipriai mylėti – drąsos. Santuokos proga linkime tai patirtį kiekvieną dieną!

***

Puiki santuoka nėra tuomet, kai susitinka „tobula pora“. Puiki santuoka įvyksta tada, kai du netobuli žmonės išmoksta priimti, mylėti ir džiaugtis savo skirtumais. Nepamirškite to, būkite laimingi!

***

Būkit laimingi vienam pasauly, ant vieno kelio, po viena saule. Meilę branginkit, laimę apginkit žiedais žydėkit, žiedus auginkit. Būkit laimingi!

***

Dvi širdys kaip viena lai plaka, tenedreba audroj ir vėjyje, Suraskite į laimę taką, – Drauge žygiuodami, Jaunieji.

Gražūs žodžiai, skirti jaunavedžiams

Meilė neturi nieko bendra su tuo, ką tikitės gauti. Meilė yra tai, ką tikitės duoti – tai yra pagrindas. Duokite vienas kitam geriausias emocijas, šilčiausius jausmus, tvirčiausią pasitikėjimą, nesibaigiančią meilę. Sveikiname, jaunieji!

***

Jau likimas Jums žiedus sumainė, Jau prisiekta mylėt amžinai. Tegul būna graži Jūsų meilė, Tegul gimsta Jums gražūs vaikai. Tad dalinkitės Judu vargais, Ir laimės mažyte dalele. Viską, viską dabar jau perpus, Visą ilgą gyvenimo kelią!

***

Šiandien prasideda jūsų pasaka: spindinčios akys, neišblėstanti šypsena, balta suknelė, visi artimieji šalia. Bet šiandien prasideda ir tikras gyvenimas, kuris atneš jums neapsakomą kiekį meilės, šilumos, artumo, bet kartu ir iššūkių. Linkime koja kojon žengti per savo realų gyvenimą ir meilės dėka paversti jį pasaka!

***

Meilė susideda ne iš žiūrėjimo vienas į kitą, o iš žiūrėjimo į išorę kartu ta pačia kryptimi. Nenustokite matyti tos krypties, būkite laimingi!

***

„Meilė yra tarsi liepsnojanti draugyst4. Pradžioje liepsna buvo labai graži, dažnai karšta ir nuožmi, bet vis tiek tik šviesi ir mirganti. Meilei augant, mūsų širdys bręsta, o mūsų meilė tampa tarsi anglis, giliai deganti ir neužgesinama. Linkime neužgesti! Sveikiname.

***

Ženkite saulėtu gyvenimo taku, skinkite pačius gražiausius žiedus. Neškite džiaugsmą ir laimę vienas kitam ir būkite neišskiriami – amžini draugai!

***

Meilė brangesnė už turtus: ji tarsi brangakmenis, kurio net karaliai negali nusipirkti, ji – visas pasaulis, nors ją galima abiem rankom apkabinti. Būkite kartu laimingi!

Palikite komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis