Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

uždaryti
Filtruoti pagal:
Kategorijos
Kaina
Metalas
Pasirinkite dydį:
daugiau... mažiau
Praba
Brangakmenis
Akmens spalva
Filtruoti

Įsigykite dovanų kuponą

  

Naujausi įrašai

Populiariausi įrašai

Sužadėtuvių žiedai

Tai simbolis, skirtas įprasminti vieną svarbiausių gyvenimo įvykių. Tai yra itin svarbus pirkinys, nes jūsų antroji pusė jį nešios ir brangins visą gyvenimą. Tad prieš perkant šį sąjungos simbolį, rekomenduojame atsižvelgti į kelis dalykus. Visų pirma, tai jūsų būsimos sužadėtinės skonis: ji mėgsta klasikinį, modernų, o galbūt meninį stilių? Ar tai bus auksinis žiedas? Nuo to priklauso ir žiedo dizainas. Tuomet vertėtų atkreipti dėmesį ir į jos asmenybę: ekspresyvi, rami, bendraujanti ar individualistė? Tai turės įtakos sužadėtuvių žiedo su deimantu spalvai bei dydžiui. Gal visgi norite visiškai netradicinio varianto? Tokiu atveju balto aukso žiedai sužadietuvių yra tai, kas jums kuo puikiausiai tiks.

Daugiau apie sužadėtuvių žiedų pasirinkimą skaitykite: Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą?

Rodyti filtrą
Geltono aukso sužadėtuvių...

Geltono aukso sužadėtuvių žiedas su cirkoniais.

Geltono aukso sužadėtuvių žiedas su cirkoniais.

Kaina 187,95 € Bazinė kaina 537,00 €
Geltono aukso sužadėtuvių...

Geltono aukso sužadėtuvių žiedas su cirkoniais.

Geltono aukso sužadėtuvių žiedas su cirkoniais.

Kaina 210,35 € Bazinė kaina 601,00 €
Auksinis žiedas su...

Raudono aukso žiedas su briliantu.

Raudono aukso žiedas su briliantu.

Kaina 771,10 € Bazinė kaina 1 402,00 €
Auksinis žiedas su...

Raudono aukso žiedas su briliantu.

Raudono aukso žiedas su briliantu.

Kaina 786,50 € Bazinė kaina 1 430,00 €
Auksinis žiedas su...

Raudono aukso sužadėtuvių žiedas su cirkoniais.

Raudono aukso sužadėtuvių žiedas su cirkoniais.

Kaina 239,05 € Bazinė kaina 683,00 €
Auksinis žiedas su...

Raudono aukso sužadėtuvių žiedas su cirkoniais.

Raudono aukso sužadėtuvių žiedas su cirkoniais.

Kaina 262,15 € Bazinė kaina 749,00 €

Kokį tipą rinktis?

Klasikinis. Klasikinis sužadėtuvių žiedas, dar vadinamas solitaire stiliaus, yra sukurtas tiems, kurie dievina subtilumą. Šie žiedai turi 1 centruotą brangakmenį ir jokių šoninių akmenų.

Trijų akmenų. Alternatyva klasikinio tipo žiedams yra trijų akmenų stilius. Visi trys akmenys paprastai būna to paties dydžio. Tiesa, vidurinysis gali būti truputį didesnis už šoninius. 

Modernus. Jei mylimoji domisi mada, ieškokite netradicinių formų žiedų. Eksperimentuokite ir su akmenimis: alternatyva deimantams gali būti mėlynieji topazai, dūminiai kvarcai, safyrai, lazuritai ar rubinai.

Halo. Jeigu panelė mėgsta spindesį, jai labiausiai tiks halo stiliaus žiedas. Šiuose papuošaluose centrinis brangakmenis yra iškeltas į viršų, o aplinkui jį pavé stiliumi inkrustuoti smulkesni akmenys.

Amžinybės. Šie sužadėtuvių žiedai panašūs į vestuvių metinėms dovanojamus amžinybės žiedus. Skirtumas tik tas, kad toks sužadėtuvių žiedas turi 1 pagrindinį akmenį. Jei jūsų draugė mėgsta aktyvią veiklą, toks žiedas sukurtas būtent jai, nes juose pagrindinis akmuo įstatomas žemiau ir netrukdo judesiui.

Skeltas. Tai modernaus tipo žiedas, kurio lankelis prie pagrindinio akmens išsišakoja į 2 dalis. 

Dvigubas. Dvigubi žiedai dažnai vadinami nuotakos komplektu. Jų apatinę žiedo dalį sudaro vestuvinis žiedas, o viršutinė dalis būna sužadėtuvių žiedo tipo.

Vintage. Jeigu jūsų išrinktoji dievina romantiką, siūlome rinktis vintažinį sužadėtuvių žiedą. Šie žiedai pasižymi raizginiais aplink kastą su daug smulkių detalių.

Kokį dydį rinktis?

Norėdami išlaikyti paslaptį, turėsite sužinoti antrosios pusės žiedo dydį nepastebimai. Štai keletas būdų, kaip tai padaryti:

• Pasinaudokite jau turimais žiedais;

• paprašykite aplinkinių pagalbos;

• užklauskite užuolankomis;

• įteikite didesnį dydį, o vėliau pataisykite.

Jeigu nė vienas iš šių būdų jums nepasirodė priimtinas, siūlome rinktis žiedą tarp 16 ir 17 dydžių. Tai - vidutiniai dydžiai. Tačiau atsižvelkite į žmogų, kuriam darote siurprizą – jei jis/ji lieknesnis/ė, turbūt reikės mažesnio dydžio. Jei asmuo stambesnis, reiktų išbandyti didesnį nei vidutinį dydį. Kilus dydžio netikslumams, žiedą jums padidins ar pamažins juvelyrų dirbtuvėje.

Idealus deimanto karatas sužadėtuvių žiedui

Seniau sužadėtuvių žiedams dažniausiai buvo renkamas 0,1 karato centrinis akmuo, tačiau pastaruoju metu pastebimas poslinkis link šiek tiek didesnių akmenų - poros renkasi vidutiniškai.

Kitas aspektas - antrosios pusės gyvenimo būdas. Ar jūsų partneris gyvena aktyvų gyvenimo būdą arba daro karjerą? Tarkim, žmogui, kuris dirba rankomis (pvz., sodininkui ar namų šeimininkei) arba mėgsta aktyvius pomėgius (pvz., aplinizmą ar sporto salę), labiau tiks mažesnis centrinis akmuo. Ir priešingai - jei jūsų antroji pusė labiau mėgsta sėslų gyvenimo būdą, galite rinktis žiedą, inkrustuotą stambesniu akmeniu.

Atsižvelkite ir į tai, ar jūsų mylimoji mėgsta nešioti kokius nors kitus papuošalus? Jei taip, jai gali labiau patikti didesnis centrinis akmuo, tačiau jei ne, jos asmeninį stilių gali geriau atitikti kas nors santūresnio. 

Atminkite, kad kuo mažesnis pirštas, tuo didesnis atrodys deimantas. Ant 14 dydžio piršto 0,55 karato deimantinis pasjansas atrodo daug didesnis nei ant 18 dydžio piršto.

• Jei antrosios pusės piršto dydis yra mažesnis nei 17, patariame apsvarstyti 0,1 karato akmenį. 

• Jei antrosios pusės piršto dydis yra didesnis nei 17, galite rinktis 0,2 ar didesnio karato akmenį.

AUKSO SALA sužadėtuvių žiedai

AUKSO SALA - tai šeimos verslas, perduodantis juvelyrikos paslaptis iš kartos į kartą jau nuo 1994-ųjų metų. Mes kuriame itin aukštos kokybės papuošalus, naudodami tik tauriuosius metalus bei brangakmenius. 

Ieškote tobulo simbolio savo meilei įprasminti? Turime Jums pasiūlyti išskirtinių sužadėtuvių žiedų kolekciją, kurios asortimentas prasideda nuo visiškai klasikinių iki pačių įmantriausių juvelyrinių dirbinių. 

Sužadėtuvių žiedai - Questions and answers

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?
   

Visą informaciją, ką reikia žinoti renkantis sužadėtuvių žiedą rasite šiame straipsnyje.

Kokie yra populiariausi sužadėtuvių žiedų tipai?
   

Klasikiniai, modernūs, halo, trijų akmenų, amžinybės.

Kaip nustatyti, ar sužadėtuvių deimantas yra kokybiškas?
   

Rekomenduojama vadovautis 4C vertinimo kriterijais (Cut, Clarity, Color, Carat). Daugiau informacijos rasite čia.