Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

uždaryti

Prekių grąžinimo taisyklės

Mums svarbu, kad Jūs būtumėte patenkinti įsigytu juvelyrikos dirbiniu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių prekė Jūsų netenkina, mes grąžinsime sumokėtus pinigus. Klientams perkantiems internetu mes siūlome 14 dienų prekių grąžinimo galimybę.

Grąžinimas vykdomas remiantis LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų "Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių" nustatyta tvarka ir 2013 m. gruodžio 19 d. civilinio kodekso pakeitimo ir papildymo istatymu nr. XII-700. Prekės gali būti grąžintos per 14 dienų nuo jų gavimo dienos, tik originalioje pakuotėje ir su prisegtu-nepažeistu Lietuvos Prabavimo Rūmų sertifikatu bei gaminio etikete.

Jeigu dėl kokių nors priežasčių nesate patenkinti įsigytu gaminiu, galite grąžinti įsigytą prekę per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos, ir mes grąžinsime Jums pinigus. Pinigai grąžinami per tris darbo dienas po to, kai mūsų kokybės specialistas apžiūri prekę ir įsitikina, kad prekė nepažeista. Prašome atkreipti dėmesį, kad dėvėtos, modifikuotos, pakeistos ar pažeistos prekės grąžinimui nepriimamos. Būtina turėti prekės grąžinimo kodą, grąžinti originalią pakuotę, kokybės sertifikatą ir nepažeisti etikečių. Pagal individualų užsakymą pagamintos prekės nėra grąžinamos.

Kokybiškas prekes grąžinti galite savo lėšomis į LP Express Vilniaus PC Akropolis paštomatą arba prekes pristatyti į mūsų salonus esančius Vilniaus, Kauno, Klaipėdos PC Akropolis. Grąžinant prekes salonuose darbuotojai parodykite užsakymo lapą arba el. laišką. COD administravimo mokestis yra negrąžinamas.

Svarbu atkreipti dėmesį, jog prekės pirktos fizinėse prekybos vietose arba pagamintos pagal individualų užsakymą yra nekeičiamos ir negrąžinamos, remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Prekės, kurios yra rezervuotos internetu ir mokėjimas yra atliktas fizinėje parduotuvėje yra taip pat negrąžinamos. Dovanų kuponai yra negrąžinami ir nepratęsiami. Grąžinant prekes įsigytas su dovanų kuponu, bus grąžinamas dovanų kuponas ir priemoka jeigu tokia buvo.

Daugiau apie prekių grąžinimą skaityti Pirkimo sąlygos Nr. 10