Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku
Prekė sėkmingai pridėta į Jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Viso
Jūsų krepšelyje yra 0 produktų. Jūsų pirkinių krepšelyje yra 1 produktas.
Viso produktų
Siuntimas  Planuojama išsiųsti
Viso
Tęsti apsipirkimą Apmokėti

Žiedai su deimantais 

Žiedai su deimantais – tai ypatingi papuošalai, turintys itin didelę išliekamąją vertę ir reikšmę juos dovanojant mylimam žmogui. Mūsų asortimente galite rasti skirtingo stiliaus žiedų su deimantu, kurie įprasmins pačias svarbiausias gyvenimo progas. Kviečiame išsirinkti tarp auksinių, sidabrinių ir balto aukso žiedų su briliantu.

Daugiau skaitykite: Žiedas su deimantu Jai: kaip išrinkti?

per puslapį
Rodoma 1 - 51 iš 579 prekių

Kaip pasirinkti deimantu padabintą žiedą?

Turbūt manote, jog žiedas su deimantais - tik sužadėtuvėms ir vestuvėms? Iš dalies tai tiesa, bet save puošti mėgstančios damos drįs paprieštarauti. Žiedas su deimantu gali tapti svarbiausia jūsų stiliaus ir asmenybės detale. Tik viena problemėlė - jie visi įspūdingo grožio. Tad kaip pasirinkti tą vienintelį?

Pirmiausia - dėmesys į deimantą

Pačios svarbiausios žiedo su deimantu savybės yra deimanto forma, spalva, svoris ir skaidrumas. Šios savybės lemia jūsų būsimo žiedo vertę tiek kainos, tiek išvaizdos atžvilgiu.

Deimanto forma 

Forma lemia, kaip deimantas sąveikauja su šviesa - jo ryškumą ir švytėjimą. Populiariausia deimanto forma yra apvali, turinti 57 arba 58 briaunas, dėl ko švyti ryškiausiai.

Deimanto spalva

Spalva vertinama pagal skalę nuo D iki Z, kurioje D reiškia, kad deimantas yra visiškai bespalvis, o Z - yra šviesiai geltonos arba rudos spalvos. Aukščiausios kokybės deimantai yra bespalviai.

Deimanto svoris

Svoris karatais nustato tariamą deimanto dydį. Vienas karatas lygus 0.2 gramo. Net nedidelis svorio skirtumas gali turėti didelės įtakos žiedo kainai. 0.1 karato skirtumas tarp dviejų deimantų plika akimi nebus pastebimas, tačiau keis kainą.

Tradiciškai - kuo didesnis svoris karatais, tuo retesnis ir vertingesnis deimantas bus. Tačiau, jei didesnis deimantas turi mažiau briaunų, jis nespindės taip, kaip mažesnis, bet su aukštesniu apdorojimo laipsniu.

Deimanto skaidrumas

Deimantas yra natūralus akmuo, jis gali turėti trūkumų tiek viduje, tiek išorėje. Remiantis Aukščiausiąja deimantų taryba (HRD), yra penki lygiai, nustatantys deimanto skaidrumą. Jie parodo, kiek matomi jo defektai:

LC (angl. Loupe clean) – visiškai skaidrus.
• VVS1/VVS2 (angl. Very very slight include) – įskilimai, intarpai, oro burbuliukai matomi 10 kartų didinančia lupa ir tik patyrusio gemologo.
• VS1/VS2 (angl. Very slight include) – labai smulkūs intarpai sunkiai įžvelgiami padidinus 10x.
• SI1/SI2 (angl. Slight include) – smulkūs intarpai matomi padidinus 10x, silpniau matomi plika akimi.
• P1/P2/P3 arba I1/I2/I3 (angl. Pique, include) – defektai yra matomi plika akimi.

Drąsiai galite įsigyti žiedą su deimantu, kurio defektų nepastebite plika akimi, nes tai neturi įtakos jo spindesiui.

Metalas - ne mažiau svarbus faktorius

Pagrinde žiedas gali būti iš geltono, raudono ir balto aukso. Kiekvienas iš jų keičia papuošalo išvaizdą ir skirtingai išryškina deimanto spalvą.

• Geltonas ir raudonas auksas dažnai derinami su žemesnių tonų ar spalvotais deimantais, nes gali pagerinti spalvą. Tačiau iš mados neišeinantys aukso žiedai mėgstami nešioti nebūtinai atsižvelgiant į deimanto spalvą.

• Baltas auksas puikiai tinka pabrėžti deimanto bespalviškumą, jei jis patenka nuo D iki J pagal GIA spalvų skalę. Taip pat gali išryškinti išskirtinai geltoną arba rusvą atspalvį turintį deimantą dėl kontrasto.

AUKSO SALA žiedai su deimantais

AUKSO SALA - tai šeimos verslas, perduodantis juvelyrikos paslaptis iš kartos į kartą jau nuo 1994-ųjų metų. Mes kuriame itin aukštos kokybės papuošalus, naudodami tik tauriuosius metalus bei brangakmenius. 

Ieškote tobulo sprendimo iškilmingoms progoms ar kasdieniam nešiojimui? Turime Jums pasiūlyti išskirtinių žiedų su deimantais kolekciją, kurios asortimentas prasideda nuo visiškai klasikinių iki pačių įmantriausių juvelyrinių dirbinių.