Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

uždaryti

Auskarai į bambą

Auskarai į bambą – tai vieni populiariausių kūno juvelyrikos papuošalų. Ypač šiomis dienomis, kai drabužių spintas vėl užkariauja trumpinti crop top stiliaus marškinėliai, auskarai bamboje atrodo ypač stilingai. Savo asortimente turime įvairiausių rūšių, spalvų, formų auskarų. Galbūt ieškote dovanos mylimajai? Jeigu jai prie širdies kūno juvelyrika, mūsų svetainėje tikrai rasite, kaip ją nustebinti.

Daugiau skaitykite: Auskarai į bambą: nuo vėrimo iki tobulo papuošalo parinkimo

Rodyti filtrą

Kurio aukso auskarą pasirinkti: balto, geltono ar raudono?

Nors šilti ir šalti odos tonai apsprendžia, kuris aukso atspalvis Jums geriausiai tinka, kiekviena moteris yra skirtinga. Pasirinkti tinkamą kūno juvelyriką padės žemiau pateikti klausimai.

- Ar šis papuošalas pagyvina mano odos atspalvį?

- Ar su šiuo aukso atspalviu atrodau blyškesnė ar ryškesnė?

- Jei įdegsiu, ar pasirinktas aukso tonas vis tiek papildys mano odos atspalvį?

- Ar jis išryškina tonus, kurių nenoriu matyti (pavyzdžiui, gelsvą odos atspalvį)?

6 auskarų į bambą tipai

Išlenktas svarelis (Curved barbell)

Išlenktas strypas su dviem rutuliukais abiejuose galuose. Šis auskaro tipas yra vienas populiariausių pasirinkimų. Jis geriausiai prisitaiko prie bambos formos. Rutuliukus galima nuimti ir pakeisti į kitus.

Spiralė (Twister spiral)

Spiralės formos strypas su dviem rutuliukais abiejuose galuose. Tai - kūrybiškiausias variantas. Teigiama, kad spiralės konstrukcija mažiausiai apkrauna bambos sritį.

Užspaudžiamas karoliukas (Captive bead)

Ne iki galo užsidarantis lankelis su dviem rutuliukais abiejuose galuose. Svarbiausia užspaudžiamo karoliuko dalis - dydis. Dažniausiai pasirenkami 14 ir 16 dydžiai, kurie pakankamai išsikiša į išorę ir matosi iš šono.

Atvirkštinis (Reverse)

Didesnę dalį demonstruoja virš bambos, o mažesnę - jos viduje. Atvirkštinio auskaro privalumas yra tas, kad papuošalus galite nešioti taip, kaip tik norite.

Kabantis (Dangle)

Šis auskaras į bambą turi kabantį elementą. Jis yra lengviausiai pastebimas iš visų tipų. Kadangi turi išlenktą strypelį, yra daugybė jo variantų. Pavyzdžiui, su brangakmeniu arba pakabuku strypo gale.

Nekabantis (Non-dangle)

Panašus į lenktą strypą, tačiau vietoj paprastų rutuliukų abiejuose jo galuose yra brangakmeniai. Nekabantis auskaras puikiai tinka toms, kurios gyvena aktyvų gyvenimo būdą arba nejaučia poreikio nuolat demonstruoti bambą.

Koks auskaro dydis Jums tinkamiausias?

Jis turi būti idealaus ilgio Jums. Per trumpas antgalis gali suspausti odą ir sukelti skausmą. O per ilgas - kabintis arba įsipainioti į drabužius.

Išmatuokite ilgį nuo bambos viršaus iki auskaro skylutės. Tai nurodys apytikslį auskaro dydį, kurį turėtumėte pasirinkti. 1,6 mm (14) yra dažniausiai pasitaikantis.

Kokį auskarą pasirinkti, neseniai prasivėrus bambą?

Pirmąjį pirsingą Jums parinks auskarų vėrimo meistras. Po 3-6 mėn. galite pradėti naujojo papuošalo paieškas. Dairykitės curved barbell tipo. Kitų tipų auskarai gali būti kiek per keblūs nešioti ir sudirginti vietą. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodys, kad praverta vieta yra pilnai sugijusi, neverta rizikuoti. 

Kaip prižiūrėti auskarą?

Kartą per dieną mirkykite jį specialiai juvelyrinių dirbinių priežiūrai skirtoje priemonėje. Namuose taip pat galite pasigaminti druskos tirpalą - ½ arbatinio šaukštelio druskos užpilkite virintu vandeniu. Prieš naudodamos palaukite, kol tirpalas atvės. 

Venkite į bambą įvertą pirsingą braukyti vatos diskeliu. Tai gali sukelti dirginimą ir sulėtinti gijimą.

AUKSO SALA auskarai į bambą

AUKSO SALA - tai šeimos verslas, perduodantis juvelyrikos paslaptis iš kartos į kartą jau nuo 1994-ųjų metų. Mes kuriame itin aukštos kokybės papuošalus, naudodami tik tauriuosius metalus bei brangakmenius. 

Ieškote tobulo sprendimo iškilmingoms progoms ar kasdieniam nešiojimui? Turime Jums pasiūlyti išskirtinių auskarų į bambą, kurių asortimentas prasideda nuo visiškai klasikinių iki pačių įmantriausių juvelyrinių dirbinių.

Auskarai į bambą - Questions and answers