Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

uždaryti

Pirsingai

Pirsingai – tai įvairiose kūno vietose veriami auskarai. Dažniausiai pirsingas yra atliekamas nosies, ausų, pilvo (bambos) ir kitose kūno srityse. Nors auskarai įvairiose kūno vietose yra populiarus aksesuaras norint atskleisti savo ryškią asmenybę, išskirtinį skonį, drąsą, juos nešioja labai įvairūs žmonės. Pirsingo auskarai – tai aukščiausios kokybės juvelyriniai dirbiniai, kuriuos reikėtų rinktis labai atsakingai: dažniausiai rekomenduojama, kad jie būtų pagaminti iš brangiųjų metalų: geltono, balto aukso bei sidabro.

Daugiau skaitykite: Pirsingai: kaip pasirinkti idealiai tinkantį auskarą?

Rodyti filtrą

Kurį auksą pasirinkti: geltoną, raudoną ar baltą?

Kai žmonėms pasireiškia alerginė reakcija į metalą, paprastai tai būna dėl nikelio. Geltonas ir raudonas auksas neturi nikelio, tačiau jo gali pasitaikyti baltajame. Mūsų pirsingai iš balto aukso yra specialiai legiruoti paladžiu, o ne nikeliu, kad metalui suteiktų baltą spalvą.

Toliau galite rinktis pagal tai, kokio tono, šilto ar šalto, Jūsų odos spalva, ir kokių metalų dirbinius nešiojate dažniausiai. Pavyzdžiui, jei turite daugiau sidabrinių papuošalų, kolekciją puikiai papildys balto aukso pirsingas. 

Kita vertus, jei esate prasivėrę kelias skylutes ausyje, derindami šiltą auksinių auskarų švytėjimą su šaltesniais balto aukso auskarų tonais sukursite stulbinantį efektą.

Koks pirsingas Jums tinkamiausias? 

Prie ausies nepritaikytas auskaras gali sunkiai gyti ir sukelti skausmą bei komplikacijas. Standartiniai vėrimui skirtų adatų storiai yra 1 mm, 1,2 mm arba 1,6 mm. Toliau, pagal tai, kokio užsegimo ir pirsingo formos pageidaujate, pateikiama dydžių lentelės.

Smeigtukai

Turite žinoti tinkamą auskaro kotelio ilgį ir storį.

Pirsingo tipas

Storis

Ilgis

Nose

0,8 mm; 1 mm

6 mm; 8 mm

Lobe

0,8 mm; 1 mm

6 mm; 8 mm

Tragus

1,2 mm

6 mm; 8 mm

Cartilage / Helix

1,2 mm; 1,6 mm

6 mm; 8 mm

Conch

1,2 mm; 1,6 mm

8 mm; 10 mm

Daith

1 mm; 1,2 mm

6 mm; 8 mm

Rook

1 mm; 1,2 mm

8 mm; 10 mm

Medusa / Monroe

1,2 mm; 1,6 mm

8 mm; 10 mm

Žiedai

Žiedo tipo pirsingų skersmuo prasideda nuo 6 mm. Tai leidžia pasirinkti, kiek prigludusio ar laisvo auskaro norite, atsižvelgiant į vėrimo tipą, vietą ir tikslų aukštį, pavyzdžiui, nosies pertvaroje.

Pirsingo tipas

Storis

Žiedo skersmuo

Septum

1,2 mm; 1,6 mm

8 mm; 10 mm; 12 mm (itin didelis)

Nose

0,8 mm; 1 mm

6 mm; 8 mm

Tragus

1,2 mm

6 mm; 8 mm

Cartilage / Helix

1,2 mm; 1,6 mm

6 mm; 8 mm

Conch

1,2 mm; 1,6 mm

8 mm; 10 mm; 12 mm

Daith

1 mm; 1,2 mm

6 mm; 8 mm

Rook

1 mm; 1,2 mm

8 mm; 10 mm

Eyebrow

1,2 mm

6 mm; 8 mm

Lip

1,2 mm; 1,6 mm

10 mm; 12 mm

Belly

1,6 mm

10 mm; 12 mm

Atkreipkite dėmesį, kad tai yra tik rekomendacijos. Prieš įsigydami kūno juvelyriką galite pasikonsultuoti su profesionaliu auskarų vėrimo specialistu.

Kaip derinti pirsingus tarpusavyje? 

Rekomenduojama prieš pradedant pirsingų vėrimą pagalvoti apie bendrą išvaizdą ir papuošalų, kuriuos nešiosite reguliariai, tipą. Tai padės sukurti tarpusavyje derančių ir vienas kitą papildančių auskarų įspūdį. Toliau - kelios įkvepiančios tendencijos.

- Palaipsniui verkitės žiedus ar smeigtukus, kurių, kylant į viršų, skersmuo mažėtų.
- Akcentuokite tą ausies dalį, kurioje matyti auskarą yra mažiau įprasta.
- Susiekite pirsingus bendra tematika. Pavyzdžiui, rinkitės dangaus kūnų formos auskarus: mėnulį ir žvaigždes.
- Tiesiai virš tradicinio pirmosios, antrosios ar trečiosios skilties auskaro įsiverkite kitą aukštai ausyje. Tai sustiprina pagrindinio auskaro įvaizdį.
- Kabantys auskarai yra tobulas būdas paryškinti tas ausies vietas, kuriose negali būti žiedų. Jie taip pat sukuria gražų perėjimą nuo didelių iki mažų auskarų.

AUKSO SALA pirsingai

AUKSO SALA - tai šeimos verslas, perduodantis juvelyrikos paslaptis iš kartos į kartą jau nuo 1994-ųjų metų. Mes kuriame itin aukštos kokybės papuošalus, naudodami tik tauriuosius metalus bei brangakmenius. 

Ieškote tobulo sprendimo iškilmingoms progoms ar kasdieniam nešiojimui? Turime Jums pasiūlyti išskirtinių pirsingų, kurių asortimentas prasideda nuo visiškai klasikinių iki pačių įmantriausių juvelyrinių dirbinių.

Pirsingai - Questions and answers