Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku
Prekė sėkmingai pridėta į Jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Viso
Jūsų krepšelyje yra 0 produktų. Jūsų pirkinių krepšelyje yra 1 produktas.
Viso produktų
Siuntimas  Planuojama išsiųsti
Viso
Tęsti apsipirkimą Apmokėti
Tėvo diena: kaip pasveikinti tėtį su šia ypatinga proga?
Paskelbė     2022-05-24 00:00:00    0Komentarai
Tėvo diena: kaip pasveikinti tėtį su šia ypatinga proga?

Tėvo diena – šventė, kurioje švenčiama tėvystė, panašiai kaip ir per Motinos dieną – motinystė. Šia proga daugelis žmonių ypatingai stengiasi dėl savo tėčio: vieni aplanko tėvus, kiti dovanoja atvirukus, gėles ar papuošalus. Tai yra palyginti moderni šventė, todėl skirtingose šeimose vyrauja skirtingos tradicijos. Tačiau ši proga kelia ir nemažai klausimų: kada vis dėlto būna Tėvo diena, ką dovanoti ir kaip pasveikinti mylimą tėtį?

Tėvo dienos ištakos

Šią šventę pradėta švęsti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tačiau kampanija, skirta tėvams pagerbti, nesulaukė tokio pat entuziazmo – galbūt todėl, kad, kaip manoma, tėvai nėra tokie sentimentalūs kaip motinos.

1908 m. liepos 5 d. Vakarų Virdžinijos bažnyčia surengė pirmąjį šalyje renginį, skirtą tėvams pagerbti. Tai buvo sekmadienio pamokslas, dedikuotas 362 vyrams, žuvusiems per praėjusį gruodį įvykusį sprogimą Fairmonto anglies kompanijos kasyklose. Vis dėlto tai buvo vienkartinis minėjimas, o ne kasmetinė šventė.

Kitais metais Spokane, Vašingtono valstijoje, moteris, vardu Sonora Smart Dodd, ėmėsi aktyvios iniciatyvos. Jos motina mirė gimdydama šeštą vaiką ir tuomet jos tėvas vienas užaugino visus vaikus, tad moteris, įkvėpta stiprios tėčio figūros, bandė įsteigti oficialų Motinos dienos atitikmenį tėčiams. Ji kreipėsi į vietos bažnyčias, parduotuvių savininkus ir valdžios pareigūnus, siekdama pritarimo savo idėjai. Jai pavyko: Vašingtono valstijoje 1910 m. birželio 19 d. pirmą kartą visoje šalyje buvo švenčiama Tėvo diena.

Pamažu šventė plito. 1916 m. prezidentas Vilsonas pagerbė šią dieną, naudodamasis telegrafo signalais, kad Spokane būtų išskleista vėliava, o 1924 m. prezidentas Kalvinas Kulidžas paragino visų valstijų vyriausybes minėti šią datą.

kada tevo diena

Kada Tėvo diena?

Lietuvoje ši proga švenčiama birželio mėnesio pirmą sekmadienį. Tėvo diena Lietuvoje 2022 metais bus birželio 5 dieną.

Tuo tarpu kitose šalyse šventės datos skiriasi. Netgi 40 šalių, tarp jų Kanada ir JAV, šiais metais tėčius sveikins birželio 19 dieną – trečiąjį birželio sekmadienį.

Australija bei Naujoji Zelandija Tėvo dieną mini pirmąjį rugsėjo sekmadienį – šiemet tai yra rugsėjo 4 diena. Tailande ši proga švenčiama gruodžio 5 dieną, kai švenčiamas ir šalies karaliaus gimtadienis. Brazilijoje tėčiai pagerbiami antrąjį rugpjūčio sekmadienį.

Kitos 4 šalys švęs lapkričio 13 dieną, o dar 2 šalys – rugsėjo 11 dieną. 3 valstybės šių metų Tėvo dieną jau atšventė kovo 19 dieną.

kaip pasveikinti teti su tevo diena

Idėjos, kaip pasveikinti tėtį 

Kokia Tėvo diena be dovanos? Pateikiame sąrašą idėjų, kaip galima pradžiuginti kiekvieno tipo tėtį:

Jei tėtis yra knygų gerbėjas, kodėl gi neįteikus elektroninės knygų skaityklės? Taip, tikriausiai reikės įtikinti tėvą, kad jis atsisakytų mylimų popierinių knygų ir pereitų prie, pavyzdžiui, „Kindle“, bet tik pagalvokite apie pliusus! Elektroninės skaityklės dažnai būna atsparios vandeniui, turi reguliuojamą priekinę lemputę, kad galėtumėte skaityti vakare, ir geba atkurti audioknygas. Ką jau bekalbėti apie tai, kiek vietos sutaupoma keliaujant!

Dėl maisto gaminimo pakvaišę vyrai tikrai apsidžiaugs modernia sulčiaspaude. Yra pakankamai galingų modelių, kurie netgi geba pagaminti riešutų pieną, ir yra pritaikyti įvairiems kokteilių mišiniams. 

Aktyvaus laisvalaikio gerbėjams tikrai pravers nauja gertuvė. Pavyzdžiui, yra specialiai dviratininkams sukurtų buteliukų su izoliacija, kad vanduo visą dieną išliktų itin šaltas. Tokią gertuvę galima įstatyti į bet kokį butelio laikiklį. Be to, jos būna pakankamai lengvos, todėl jas verta nešiotis su savimi net ir nulipus nuo dviračio.

Kiekvienas nusipelno turėti jaukias šlepetes, kad namuose galėtų jaustis kaip SPA centre. Labai patogios šlepetės turi zomšos išorę ir šiltą vilnos vidų, todėl galite jaustis tarsi vaikščiodami ant debesų.

Daugiau niekada nesijaudinkite, kad tėtis pames savo daiktus. Techniką mėgstantis tėvas apsidžiaugs gavęs „Apple AirTags“ rinkinį, kuris leidžia vartotojams lengvai sekti vertingus daiktus. Tiesiog pritvirtinkite vieną jų prie raktų, kuprinės ar piniginės, o tada telefone naudodami programėlę „Find My“ stebėkite daiktų lokaciją.

Gerai baro įrangai nereikia tuzino skirtingų taurių, kurių kiekviena skirta konkrečiam gėrimui. Tačiau bet kuriai kolekcijai yra būtina džino – koktelių taurė coupe. Tai -  stilingas būdas mėgautis stilingais gėrimais.

Kelionėse itin svarbu patogumas. Kelioninė kaklo pagalvė lengvai reguliuojasi elastinėmis virvelėmis pagal jūsų pageidavimus ir leidžia jaukiai jaustis skrydžio ar ilgos kelionės metu.

Dar galima įteikti vyriškas sąsagas. Šis aksesuaras pabrėžia vyro solidumą ir puikiai tinka formaliam įvaizdžiui. Bene populiariausios yra auksinės ir sidabrinės sąsagos - klasikinis pasirinkimas. 

Personalizuotas pakabukas yra puiki, prasminga dovana Tėvo dienos proga. Jis gali būti iš sidabro ar aukso ir ant jo galima išgraviruoti bet kokį norimą tekstą, datą arba paveiksliuką. Žinoma, galima rinktis ir papuošalą be graviravimo, pavyzdžiui, kryželįraidę ar plokštelę

Puiki idėja yra ir personalizuotas (ar nebūtinai) žiedas. Skoningi, platūs vyriški žiedai taip pat gaminamu iš sidabro, baltojo, geltonojo arba raudonojo aukso. Jei jūsų tėtis  dievina stilių, tokia dovana yra variantas nr. 1! Žiedą taip pat galima užmauti ant grandinėlės ir nešioti kaip pakabuką.

su tevo diena sveikinimai

Su Tėvo diena: sveikinimai

Dievas paėmė kalno jėgą, amžinybės kantrybę ir sujungė juos, kad sukurtų tai, ką vadiname tėvu.

* * *

Vienos dienos neužtenka, kad pasakyčiau, kiek daug tu man reiški.

* * *

Žaviuosi žmogumi, kuriuo buvai ir kuriuo esi. Ačiū, kad mokai mane, ką reiškia gyventi vertingą gyvenimą! 

* * *

Tu tiek daug padarei dėl šios šeimos, ir šiandien mes tai švenčiame. Ačiū už viską!

* * *

Tėti, tu mane visada palaikai, ir tai mane skatina drąsiai priimti gyvenimo iššūkius. Labai tave už tai myliu!

* * *

Didžiuojuosi, kad esu tavo vaikas! 

* * *

Tėti, tu – mano kelrodė žvaigždė, kuri visada parodo teisingą kelią ir veda teisinga kryptimi. Su tavo švente!

* * *

Ačiū, tėti, kad esi, nes kitaip nebūtų manęs!

* * *

Tėti, linkiu visada išlikti stipria bei tvirta mūsų šeimos atrama. Būk laimingas ir sveikas!

* * *

Tavo rankos jau pavargo,

O gilios akys surimtėjo.

Su manim turėjai vargo,

Padėkoti aš norėjau.

Su Tėvo diena!

* * *

Tėveli, tegul tava širdis ilgai liepsnoja,

Te tvirtas žingsnis nesustoja,

Te darbščios rankos gėrį sėja –

Gyvenimą tik įpusėjai!

* * *

Už tavo meilę ir rūpestį ačiū,

Už duonos kąsnį, vaikystę, šventes.

Mielas Tėveli, ilgų, sveikų metų,

Džiaugsmas tepuošia tavąsias dienas!

* * *

Ačiū, kad elgeisi kaip vaikas, kai buvau vaikas, kad elgeisi kaip draugas, kai man reikėjo draugo, ir kad elgiesi kaip tėvas, kai man jo reikia. Tu esi geriausias vyras, kokį pažįstu. Su Tėvo diena!

* * *

Kai man nepavykdavo, tu buvai šalia, kad mane pakeltum ir grąžintum į teisingą kelią. Be tavęs nebūčiau ten, kur esu šiandien. Su Tėvo diena, ačiū už viską, ką dėl manęs padarei!

tevo diena

Pasidalinkite šiuo įrašu:

Palikti atsakymą

* Vardas:
* El. paštas: (nepaviešinta)
   Svetainė: (Svetainės url suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą