Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku
Prekė sėkmingai pridėta į Jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Viso
Jūsų krepšelyje yra 0 produktų. Jūsų pirkinių krepšelyje yra 1 produktas.
Viso produktų
Siuntimas  Planuojama išsiųsti
Viso
Tęsti apsipirkimą Apmokėti
Mėnulio akmuo – paslaptingasis moterų talismanas
Paskelbė         0Komentarai
Mėnulio akmuo – paslaptingasis moterų talismanas

Mėnulio akmuo – silikatų klasės, energetiškai labai stiprus, tačiau kartu ir savo išvaizda išsiskiriantis akmuo, kuris priskiriamas lauko špato mineralų grupei. Jis vertinamas dėl savo perlamutrinio spindesio ir galios, kuri pagal feng shui ypatingai veikia moteris: jų aistrą, ramybę, gyvybiškumą.

Iš kur kilo šis pavadinimas?

Mėnulio akmuo taip pavadintas dėl vizualinės šio mineralo išvaizdos. Šis akmuo turi mėnulį primenantį blizgesį, kuris skirtingu paros metu ar turėdamas sąlyti su kitomis spalvomis kaskart atrodo vis kitaip. Kaip teigia „Gemstone.org“, ankstesniais laikais žmonės tikėjo, kad judinamas jis gali priminti skirtingas mėnulio fazes.

Mėnulio akmens istorija yra pakankamai tradicinė. Senovės Indijoje ir Romoje buvo manoma, kad šis akmuo buvo mistiškai sukurtas mėnulio šviesos spindulių. Tiesa, romėnai manė, kad mėnulio akmens išvaizda formavosi keičiantis mėnulio ciklams.

Taip pat buvo tikima, kad pagrindinė mėnulio deivė Diana gyvena be išimties kiekviename mėnulio akmenyje, todėl buvo pradėta sieti, jog tai yra moteriškas akmuo.

Mėnulio akmuo popkultūroje ir sugrįžęs jo populiarumas

Turbūt niekam nereikia pristatyti garsiojo fantastinių filmų ciklo: „Saulėlydis“. Būtent šioje ekranizacijoje pagrindinė veikėją Bela (aktorė Kristen Stewart) nešiojo papuošalą, pagamintą iš mėnulio akmens. Po šio įvykio mėnulio akmenys įgavo neregėtą populiarumą ir tapo madingi netgi jaunų žmonių tarpe.  

Pati aktorė ne viename interviu vėliau teigė, kad ir jai pačiai papuošalas taip patiko, jog jis tapo ir jos asmeninės papuošalų kolekcijos dalimi.  

Kas yra mėnulio akmuo ir kur jis randamas?

Mėnulio akmuo, dar kitaip vadinamas kalio aliuminio silikatu, kurio cheminė formulė: KalSi3O8, yra brangakmenių šeimos dalis (kaip ir perlai). Šis akmuo sudarytas iš  natrio, kalio, aliuminio ir silikato.

Įdomu tai, kad mėnulio akmenyje esantys mineralai sudaro ypatingus sluoksnius, kurie padeda net ir nepoliruotame akmenyje pamatyti įvairiausias vaivorykštės spalvas – ši savybė išskiria mėnulio akmenį iš kitų.

Mėnulio akmens gimtine yra laikoma Širi lanka. Taip pat mėnulio akmenų gausu ir Indijoje – būtent čia iškasami spalvoti brangakmeniai.

Geologyportal.com“ portale teigiama, kad be Širi Lankos ir Indijos, mėnulio akmuo gali būti randamas Mianmare, Madagaskare, Brazilijoje ir Australijoje. Tiesa, įvairios spalvos atkeliauja tik iš Indijos, o kitose kasyklose galima rasti tik baltos spalvos mėnulio akmenų.

menulio akmuo

Mėnulio akmens vertė – nuo ko ji priklauso?

Mėnulio akmenys yra vertinami dėl jų „žydėjimo“, tai optinis vizualinis reiškinys, kurio dėka atrodo, kad akmuo banguoja – balta ir mėlyna spalvos keičiasi tarpusavyje priklausomai nuo šviesos ir akmens pozicijos.

Tiesa, egzistuoja kelios mėnulio akmenų spalvos: bespalvės, kūno spalvos, rudos, žalsvos, rausvos ir melsvos.

Nors spalva vaidina kertinį vaidmenį renkantis akmenį, kainai nustatyti yra svarbus ir akmens skaidrumas. Kuo mėnulio akmuo skaidresnis, tuo didesnė jo vertė. Mėnulio akmenų kainos svyruoja nuo 10 iki 1000 dolerių, o skaidrių mėnulio akmenų be inkliuzų kainos yra aukščiausios.

Kaip teigia Geologyin.com, pats brangiausias akmuo turėtų būti visiškai skaidrus, bespalvis, su melsvu spindesiu.

Mėnulio akmens savybės

Sakoma, kad menulio akmuo – tai moteriškas brangakmenis, sustiprinantis gražiausias jų savybes.

Manoma, kad nešiojant mėnulio akmenį suaktyvėja visos savybės, siejamos su moteriškumu: intuicija, aistra, energijos puoselėjimas, ramybė.

Jei moteris jaučiasi atitrūkusi nuo savo moteriškosios pusės ir nori ją susigrąžinti, sakoma, jog šis akmuo gali sugrąžinti jos dualumą (vyrišką ir moterišką energijos pusiausvyrą).

Taip pat mėnulio akmuo padeda apsispręsti ir sugrįžti „į save“. Tai nepaprastai svarbu šiandieninėje, į karjerą orientuotoje visuomenėje. Jei sunkiai randate laiko tam, kad galėtumėte pasirūpinti savimi, galbūt mėnulio akmuo gali jums padėti?

Mėnulio akmenuo – svarbus feng shui filosofijos elementas, kuris pasakoja, kad akmenį pasidėti namuose arba nešioti kartu su savimi kaip papuošalą. Rekomenduojama padėti mėnulio akmens gabalėlį prie lovos arba po širdimi (po čiužiniu), kad būtų subalansuotos ar padidintos moteriškos emocijos ir geismas.

Mėnulio akmuo biure ar darbo vietoje suaktyvina kūrybiškumą. Be to, jį rekomenduojama turėti su savimi ir keliaujant – šis akmuo gali tapti savotišku apsaugos talismanu.

menulio akmuo savybes

Nuspėja ateitį ir atneša laimę

Senovės žmonės tikėjo, kad galima numatyti ateitį per pilnatį įsidėjus mėnulio akmenį į burną. Tai buvo siejama su Mėnulio gravitacine trauka ir jo gebėjimu panaudoti energiją, sklindančią iš akmens.

Dar viena mėnulio akmens savybė – neišblėstanti sėkmė ir laimė. Manoma, kad mėnulio akmuo jo savininkui atnešą didžiulį turtą ir pinigus. Be to, senovės romėnai ir graikai tikėjo, kad mėnulio akmuo yra sukurtas iš tikro mėnulio gabalėlių, kurie turi atgaivinančių ir gebančių išgydytį savybių.

Kokie papuošalai gaminami iš mėnulio akmens?

Mėnulio akmuo – nėra vien tik įprastų mineralų dėka susiformavusi uoliena. Tai nuostabaus grožio, itin vertinamas akmuo, kuris ypač dažnai naudojamas juvelyrikoje.

Kaip teigiama portale „My Christals“ , mėnulio akmenys yra laikomos birželio 3 dieną gimusiųjų akmeniu. Tiesa, be mėnulio akmens, birželį gimusiųjų akmeniu yra laikomi perlai bei aleksandritas.

Be to, papuošalai su šiuo ypatingu akmeniu yra tradicinė 13-ųjų vestuvių metinių dovana.

Mėnulio akmuo ypatingai gražiai dera su sidabru. Tačiau nemažai nuostabių papuošalų yra kuriama ir kartu su klasikiniu geltonu ar „rose gold“ spalvos auksu.

Taip pat žymūs juvelyrai derina mėnulio akmenį su deimantais – du iš pažiūros skirtingi, bet kartu ir labai prabangūs akmenys sudaro puikią harmoniją ir papuošalą paverčią išskirtiniu.

menulio akmuo papuosalai

Meilės akmuo puikiai tinkantis Valentino dienai

Mėnulio akmuo oficialiai laikomas ir meilės akmeniu, todėl jis ypač tinkamas dovanoti per įvairias romantiškas šventes: Šv. Valentino dieną, draugystės ar sužadėtuvių metines ir kitas jums svarbias progas.

Meilės simboliu jis laikomas ne viena dėl dangiško grožio. Iki šiol yra tikima, kad mėnulio akmuo skatina prasiveržti paslėptai meilei, aistrai, seksualumui, erotiškumui. Legendos pasakoja, kad per pilnatį užsiimant lytiniais santykiais, kūnai sinchronizuojasi kartu su mėnulio ciklu, ir taip yra skatinamas vaisingumas.

Žymės: menulio akmuo

Pasidalinkite šiuo įrašu:

Palikti atsakymą

* Vardas:
* El. paštas: (nepaviešinta)
   Svetainė: (Svetainės url suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą