Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku
Prekė sėkmingai pridėta į Jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Viso
Jūsų krepšelyje yra 0 produktų. Jūsų pirkinių krepšelyje yra 1 produktas.
Viso produktų
Siuntimas  Planuojama išsiųsti
Viso
Tęsti apsipirkimą Apmokėti
Akmuo pagal zodiaką - ką jums numatė žvaigždės?
Paskelbė     2022-02-21 16:08:27    0Komentarai
Akmuo pagal zodiaką - ką jums numatė žvaigždės?

Brangakmeniai – kur kas daugiau nei žavūs blizgučiai. Šie gamtos turtai, randami žemės paviršiuje arba jos gelmėse, ne tik papuošia žmogų, bet ir dovanoja jam įvairias gydomąsias bei apsaugines galias. Ypač simboliškas kiekvienam žmogui yra akmuo pagal zodiaką.

Zodiako akmenys – kas tai?

Kaip ir gimimo mėnesiai, taip ir kiekvienas Zodiako ženklas turi sau skirtą akmenį. Jie dar vadinami astraliniais akmenimis, kilusiais iš astrologijos mokslo. Jie nuo senų laikų yra svarbi įvairių tikėjimų dalis. Tikima, kad žmogaus astrologinis ženklas yra susijęs su vienu ar daugiau brangakmenių, kurie leidžia jam pažadinti tam tikras paslėptas galias. Akmuo pagal zodiaką pasižymi apsauginėmis ir gydomosiomis savybėmis, teikiančiomis naudą asmens kūnui ir protui.

Ne veltui vis dažniau dovanojami personalizuoti papuošalai, inkrustuoti akmenimis pagal zodiaką. Tikima, kad tokie aksesuarai atneša sėkmę. Įprasta dovanoti brangakmenių vėrinį, auskarus ar kitus papuošalus savo draugams ir artimiesiems gimtadienio arba kitų svarbių datų proga. Ieškantys unikalių sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų taip pat vis dažniau atsigręžia į zodiako akmenis.

Avinas – heliotropas arba deimantas

Kovo 21 d. – balandžio 20 d.

Avinai yra ambicingi, entuziastingi ir bebaimiai. Jiems sekasi viskas, ko jie imasi. Po šiuo ženklu gimę žmonės pasižymi aistringumu ir psichologine stiprybe, tad yra puikūs lyderiai. Su šiuo ženklu siejamas heliotropas padeda jo nešiotojui išlikti energingam ir pasitikinčiam savimi. Šis akmuo simbolizuoja drąsą, dinamišką prigimtį ir veržlumą.

Kai kurie su Avinu taip pat sieja deimantus. Kiečiausi iš visų brangakmenių, deimantai neša vyrišką energiją, žadina vidinį karį ir padeda siekti savo tikslų bei atkakliai kovoti sunkiais laikais. Laikomas nekaltumo ir tyrumo akmeniu, deimantas taip pat simbolizuoja turtus ir gali padėti pritraukti gausą visose gyvenimo srityse. 

akmuo pagal zodiaka

Jautis – safyras

Balandžio 21 d. – gegužės 20 d.

Jaučio Zodiako ženklą valdo Veneros planeta. Po šiuo ženklu gimę žmonės mėgsta prabangą ir gražius dalykus. Jiems patinka būti lepinamiems, tačiau jie taip pat siekia karjeros ir nenuilstamai dirba, kad pasiektų savo tikslų ir patogiai gyventų.

Su Jaučiu siejamas brangakmenis yra safyras. Safyrai yra sąžiningumo, tyrumo ir pasitikėjimo simbolis. Šis akmuo padeda jo nešiotojui tapti patikimesniam, kantresniam ir ryžtingesniam. Taip pat tikima, kad safyras saugo nešiotoją nuo pavydo ir godumo. „Brilliant Earth“ portale teigiama, kad vienintelis natūralus daiktas, galintis subraižyti safyrą, yra deimantas. Dėl safyrų patvarumo jie yra puikus sužadėtuvių žiedų ir kitų kasdien nešiojamų papuošalų pasirinkimas.

Dvyniai – agatas

Gegužės 22 d. – birželio 21 d.

Žmonės, gimę po Dvynių ženklu, paprastai yra itin aktyvūs, todėl jiems yra naudingas įžeminantis ir raminantis agato poveikis. Po šiuo ženklu gimę žmonės yra lengvai prisitaikantys ir universalūs. Agatas gali padėti jiems sustiprinti drąsą ir gyvybingumą, o kartu apsaugoti nuo išsekimo ir streso. Agatą ypač siūloma nešioti, kai žmogui reikia priimti svarbų sprendimą. Šis brangakmenis padeda paaštrinti regėjimą, stimuliuoti intelektą ir išsklaidyti baimes.

Vėžys – smaragdas

Birželio 22 d. – liepos 22 d.

Vėžiai yra intuityvūs ir lengvai gali perprasti žmonių energiją. Jie santūrūs ir išradingi, tačiau dažnai nuo išorinio pasaulio slepia savo talentus. Vėžiai taip pat yra emocionalūs ir užjaučiantys. Tiems, kuriuos traukia materialūs dalykai, smaragdo nešiojimas gali padėti atsikratyti šio prisirišimo ir paskatinti vertinti prasmingesnes patirtis.

Australų mokslininkų pranešime pasakojama, kad egiptiečiai tikėjo, jog smaragdai gydo akių ligas, o žalia jų spalva reiškia vaisingumą ir atgimimą. Todėl smaragdai buvo dedami prie mumijos gerklės, kad apsaugotų per kelionę į požeminį pasaulį ir užtikrintų, jog mirusysis turės jėgų atgimdamas pomirtiniame gyvenime. Indijoje smaragdai buvo taip gerbiami, kad ant jų buvo rašomi šventi tekstai, o elitas, tarp jų ir Tadž Mahalo statytojas Šachas Džahanas, juos nešiojo kaip talismaną. 

koks akmuo tinka pagal zodiaka

Liūtas – oniksas

Liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.

Šį Zodiako ženklą atstovauja džiunglių karalius – liūtas. Liūtai yra gyvybingi ir aistringi, tad jiems idealiai tinka oniksas. Jie iš prigimties yra kūrybingi, o oniksas suteikia papildomo įkvėpimo. Onikso akmenys padeda tapti dosnesniems ir plėsti akiratį. Oniksas taip pat yra meilės ir ištikimybės simbolis. Sakoma, kad šis akmuo sustiprina gebėjimą manifestuoti tikslus ir pritraukia į gyvenimą gausą bei klestėjimą.

Mergelė – karneolis

Rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.

Po Mergelės Zodiako ženklu gimę žmonės pasižymi kruopštumu ir praktiškumu. Jie garsėja kaip perfekcionistai, viską analizuojantys ir planuojantys iki smulkmenų. Šio ženklo akmuo yra karneolis. Kadangi Mergelės yra linkusios nerimauti ir jaudintis, šis brangakmenis joms ypač naudingas. Jis padeda tapti praktiškesniems ir analitiškesniems.

Karneolis dar žinomas kaip motyvacijos ir ištvermės akmuo. Tikima, kad karneolis saugo ir įkvepia. Portale „Gem Select“ primenama, kad Indija jau tūkstančius metų yra pagrindinis karneolių šaltinis. Madagaskare taip pat randama šių akmenų, o Brazilijoje ir Urugvajuje paruošiama didžioji dalis pasaulinės pasiūlos. Kitos kasyklos yra Australijoje, Kinijoje, Rusijoje, daugelyje JAV ir Vakarų Europos šalių.

Svarstyklės – peridotas

Rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.

Po Svarstyklių ženklu gimę žmonės yra meniški ir skoningi. Jie puikiai įžvelgia simetriją, dėl ko yra išskirtinio dizaino mėgėjai. Šie žmonės yra dosnūs, lengvai bendraujantys ir socialiai aktyvūs.

Svarstyklėms skirtas akmuo – peridotas. Šis akmuo jo nešiotojui suteikia idealistinių ir įtakingų galių. Peridotas yra unikalus akmuo, skirtas žmogaus individualumui ir kūrybingam protui puoselėti. Oregone esančio „Prehistoric“ centro mokslininkai mini, kad peridotas yra itin retas. Jo galima rasti Šv. Jono saloje Raudonojoje jūroje, Mianmare ir Arizonoje.

Skorpionas – berilas

Spalio 24 d. – lapkričio 22 d.

Po Skorpiono ženklu gimę žmonės yra labai intuityvūs ir puikiai perpranta kitus. Jie aistringai ir ryžtingai vykdo savo ketinimus, todėl dažnai tokio pat tikrumo tikisi ir iš kitų.

Šio Zodiako ženklo akmuo yra berilas. Jis turi keletą atmainų, įskaitant gerai žinomus – smaragdą ir akvamariną. Šie brangakmeniai padeda Skorpionams tapti labiau pasitikinčiais savimi ir entuziastingais. Akvamarinas gali nuraminti jų intensyvias emocijas ir neutralizuoti neigiamas jėgas, suteikdamas ramybės ir aiškų pamatinių jausmų suvokimą.

menulio akmuo pagal zodiaka

Šaulys – topazas

Lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d.

Gimusieji po Šaulio ženklu yra labai kūrybingi ir smalsūs. Jie mėgsta nuotykius ir yra šilti, svetingi bei draugiški, visada apsupti draugų ir mylimųjų. Manoma, kad jų akmuo – topazas –atneša ramybę ir klestėjimą. Šis brangakmenis taip pat padeda išlikti optimistiškiems, linksmiems, sąžiningiems ir intelektualiems.

Amerikos gemologijos instituto tyrėjai pabrėžia, kad topazas yra alochromatinis. Tai reiškia, kad jo spalvą lemia ne pagrindinės cheminės sudėties elementas, o priemaišiniai elementai arba kristalinės struktūros defektai. Dėl chromo topazas natūraliai nusidažo rausva, raudona ir violetine spalvomis.

Ožiaragis – rubinas

Gruodžio 23 d. – sausio 20 d.

Ožiaragiai yra ambicingi ir drausmingi. Jų brangakmenis – rubinas, didinantis pasitikėjimą savimi, drąsą ir džiaugsmą. Sodriai raudona rubino spalva stiprina širdį ir įžiebia meilę sau ir kitiems. Ožiaragis yra sunkiausiai dirbantis ženklas, todėl rubinas jiems yra puikus pagalbininkas atkuriant išsekusią energiją ir skatinant gyvybingumą bei jėgą. Taip pat sakoma, kad šis brangakmenis didina dosnumą, pritraukia į gyvenimą gausą ir klestėjimą. 

akmuo pagal zodiaka vandenis

Vandenis – granatas

Sausio 21 d. – vasario 19 d.

Vandeniai yra laisvos dvasios kūrybingi mąstytojai ir filosofai, norintys pakeisti pasaulį. Kupini idėjų ir aistros, jie kartais gali pasimesti. Granatas padeda Vandeniams susigrąžinti jausmingumą ir gyvybingumą. Vandeniai yra draugiški ir humaniški, sąžiningi ir ištikimi, o granatas stabilizuoja tiek santykius, tiek emocijas. Sakoma, kad šis akmuo padeda išradingiems, nepriklausomiems ir intelektualiems žmonėms, skatina sėkmę versle ir gerina profesines perspektyvas.

Pasidalinkite šiuo įrašu:

Palikti atsakymą

* Vardas:
* El. paštas: (nepaviešinta)
   Svetainė: (Svetainės url suhttp://)
* Komentaras:
Įveskite kodą